| Όνομα προϊόντων | Κύριο ABB ψηφιακό positioner βαλβίδων θέσης για έξυπνο positioner σειράς βαλβίδων ελέγχου πίεσης EDP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ABB |
| Πρότυπο | EDP300 |
| Matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Ύφος βαλβίδων | Ρυθμιστές πίεσης |
| Όνομα προϊόντων | Samson 3755 πνευματικός ενισχυτής όγκου για την εργασία βαλβίδων samson με positioner |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | SAMSON |
| Ελάχιστο ρεύμα | 3.8 μΑ |
| Πρότυπο | 3755 |
| Ταξίδι | 5 έως 50 χιλ. |
| Συμμετοχή | Γραμμικός ενεργοποιητής, μεμονωμένης δράσης |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης Samson 4763 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υστερέση | < 0,5% |
| Πιστοποιητικά | Ασφαλής και μη εμπρηστικός (εξυπηρέτηση περιορισμένης ενέργειας) |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SVI1000 |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) 0,07 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Η κορυφή βαλβίδων ελέγχου KOSO 510T καθοδήγησε τις ενιαίες καθισμένες βαλβίδες σφαιρών με την πνευμα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | KOSO |
| πρότυπο | 510T |
| Matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Ύφος βαλβίδων | βαλβίδα σφαιρών |
| Απόκλιση | ≤ 1% |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 3730-3 Συσκευή θέσης βαλβίδας Samson |
| Στον βαθμό προστασίας | IP 66/NEMA 4X |
| Όριο στατικής καταστροφής | 100 MA |
| Ευαισθησία | ≤ 0,1% |
| Όνομα προϊόντων | Τύπος 3963 Samson βαλβίδα αντεπιστροφής για τον πνευματικό ενεργοποιητή ελέγχου |
|---|---|
| Σχέδιο | Σωληνοειδές με τη συνέλευση πτερυγίων/ακροφυσίων και τη συμπληρωματική βαλβίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP 54 με φίλτρο / IP 65 με βαλβίδα ελέγχου φίλτρου |
| Περίφραξη | Πολυαμίδιο PA 6-3-τ-GF35, μαύρο |
| Διαφράγματα | Λάστιχο 57 χρώμιο 868 χλωροπρενίου (- 20 έως +80 °C) |
| Τύπος βαλβίδας | Εξάρτημα βαλβίδας ελέγχου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
| brand name | Fisher |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Αριθμός μοντέλου | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |
| Περιβάλλον πίεσης | Ατμοσφαιρική πίεση |
|---|---|
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 20MM έως 200MM |
| Συνδέσεις | Πλακέτες (RF, RTJ), συγκόλληση με μύτη, συγκόλληση με πρίζες, ολοκληρωμένες φλάντζες (RF, RTJ) |
| Θέρμανση υγρού | -196 έως +565° (-320F έως +1050F) |
| Ονομαστική πίεση | 1.6MPa έως 6.4MPa |
| Τύπος τοποθέτησης | Άμεση ή απομακρυσμένη τοποθέτηση σε περιστροφικές ή γραμμικές βαλβίδες ελέγχου |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART (Διευθυνσιοδοτούμενος απομακρυσμένος αισθητήρας αυτοκινητόδρομου) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Κατανάλωση αέρα | Περίπου 0,4 kg/h (στα 1,4 bar) |