| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Διαγνωστικά | Χωρίς |
| Ελέγχος βρόχου | 4 έως 20 MA |
| Ονομασία προϊόντος | Σαμψών 3767 |
| Χρήση | Δύσκολοι Χρόνοι Μεταφοράς και Περιβαλλοντικές Συνθήκες |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
|---|---|
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Deviation | ≤1 % |
|---|---|
| Media | Gas |
| Signal range | 4 To 20 MA |
| Direction of action | Reversible |
| Sensitivity | ≤0.1 % |
| Δράση | Γραμμικός Περιστροφικός Τύπος |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,14 έως 0,7 MPa |
| Σύνθημα | 4 20 mA DC |
| Ακρίβεια | Υψηλή ακρίβεια ελέγχου |
| Προστασία | IP66 Αδιάβροχο Αδιάβροχο στη σκόνη |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
|---|---|
| Ταξινόμηση περιοχής | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, μη εμπρηστική, σκόνη |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Θύρα | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι Διάσταση: Κατά προσέγγιση βάρος 3610J positioners: po |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σύνολο/σύνολα την εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Fisher |
| Θύρα | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι Διάσταση: Κατά προσέγγιση βάρος 3610J positioners: po |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 Σετ / Σκηνικά ανά Μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Fisher |
| Ταξινόμηση περιοχής | Ομάδα ΙΙ κατηγορία 2 ATEX αέριο και σκόνη, CUTR για την κατηγορία 2 ομάδων II/III εξοπλισμός |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 3-15 ή 6-30 PSI, πνευματικό σήμα 0,2 -1,0 ή 0,4 -2,0 φραγμών |
| Διαγνωστικά | Αριθ. |
| Σήμα εισαγωγής | Πνευματικός |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 90 PSI |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Ψηφιακός εντοπιστής θέσης βαλβίδας | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Εφαρμογή | LNG, διαχωρισμός αέρα, πετροχημικά |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή θερμοκρασία |
| Διορισμός πίεσης | ANSI 150~600, PN16~40 |
| Ενεργοποιητής | Πνευματικός ενεργοποιητής διαφράγματος πολλαπλών ελατηρίων |
| Ονομαστικό μέγεθος | DN80~DN400 |