| Process/Valve Temperature Range | -196°C 至 +450°C 以上 |
|---|---|
| Linearity | ±0.5% To ±2.0% Of Span |
| Mounting | Direct Mount On Linear (stem) Or Rotary (ISO 5211) Actuators |
| Input/Output Connections | Conduit Entries Or Integral Connectors |
| Output Air Pressure | 0 To 100% Of Supply Pressure |
| Πιστοποιήσεις | ATEX, CUTR, PED |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Πνευματικό σήμα 3-15 ή 6-30 psi, 0,2 -1,0 ή 0,4 -2,0 bar |
| Διάγνωση | Οχι |
| Σήμα εισόδου | Πνευματικός |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 50 psi |
| Υστερέση | < 0,5% |
|---|---|
| Χρήση | Υπηρεσία θρόμβωσης |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20mA |
| Συμμετοχή | Γραμμικός ενεργοποιητής, μεμονωμένης δράσης |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 3200MD |
| Σήμα παραγωγής | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Πίεση παροχής αέρα | 140 σε 700kPa |
| Ηλεκτρικές συνδέσεις | 1/2 NPT εσωτερικό νήμα |
| Εφαρμογή | Γενικά |
|---|---|
| Υλικό | Διοργάνωση |
| Θέρμανση των μέσων | Μέση θερμοκρασία |
| Πίεση | Μέση πίεση |
| Δύναμη | Πνευματικό |
| Συμπλήρωμα | Σωλήνες ή τοίχοι |
|---|---|
| Τοποθετώντας θέση | Όρθια αποστράγγιση συμπυκνωμένου προς τα κάτω |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40... +60°C |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Βάρος, περ. | 10,8 κιλά |
| Τύπος | Ελαστική βαλβίδα πεταλούδας |
|---|---|
| Σχέδιο | Τύπος γκοφρέτας ομόκεντρων δίσκων |
| Υλικό καθίσματος | Επένδυση από καουτσούκ |
| Λειτουργία | Bubble Tight Shutoff |
| Εφαρμογή | Έλεγχος χημικών υπηρεσιών |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
|---|---|
| Προϊόν | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Πίεση τροφοδοσίας | 150 PSI |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Εισαγωγή | 4-20 mA |
| Πιστοποιητικά | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, φυσικό αέριο πιστοποιημένο |
|---|---|
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |