| Τύπος βαλβίδας | βαλβίδα πεταλούδας σκληρής σφράγισης |
|---|---|
| Πρότυπο βαλβίδας | D373H-25C |
| Εκτίμηση πίεσης | 25C |
| Εφαρμογή | Έλεγχος υγρών υψηλής θερμοκρασίας |
| Λειτουργία | Ενεργοποιημένος με πνευματικά |
| 38037899 | Με καλώδιο |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Ονομασία προϊόντος | Ροτόρκ YT-1000R Ηλεκτροπνευματικές συσκευές θέσης βαλβίδων |
|---|---|
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Πίεση τροφοδοσίας | 1.4 έως 7 bar / 20 έως 102 psi |
| Σύνδεση αέρα | RC 1/4, 1/4 NPT,G 1/4 |
| Προστασία κατά της εισροής | Διάκριση IP66 |
| Ανατροφοδότηση | Με ανατροφοδότηση |
|---|---|
| Μέσα προμήθειας | Αέριο πετρελαίου |
| Αριθμό μοντέλου | Fisher DVC6200 |
| Επαναληψιμότητα | ≤0 .25% |
| Υπο-τύπος | Ψηφιακό |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
|---|---|
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Πιστοποιητικά | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, φυσικό αέριο πιστοποιημένο |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Προϊόν | Διορθωτής θέσης |
|---|---|
| Απαιτούμενη τερματική τάση | 9Vdc σε 20mA |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2mA |
| Αισθητήρας θέσης εξ αποστάσεως | kOhms 1 |
| Αριθμό μοντέλου | SVI1000/SVI2/SVI3 |
| Ανατροφοδότηση | Με ανατροφοδότηση |
|---|---|
| Μέσα προμήθειας | Αέριο πετρελαίου |
| Αριθμό μοντέλου | Fisher DVC6200 |
| Επαναληψιμότητα | ≤0 .25% |
| Υπο-τύπος | Ψηφιακό |
| Όνομα προϊόντων | Masonelian 21000 positioner βαλβίδων wirh SVI2 21123121 σφαιρών σειράς και 87/88 ενεργοποιητής |
|---|---|
| Πρότυπο | 21000 |
| Μέγεθος | 3/4» μέσω 8» |
| Ανεφοδιασμός | Πνευματικός |
| Εμπορικό σήμα | Masonelian |
| Ηλεκτρική σύνδεση | 1/2-14 Σύνδεση καλωδίου NPT |
|---|---|
| Στυλ προϊόντος | Νέο |
| Υλικά | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, χαμηλό χαλκό, κράμα αλουμινίου |
| Τύπος προϊόντος | Θέση βαλβίδας |
| Αισθησία | 10% αλλαγή στην προσφορά |