| Συσκευασία λεπτομέρειες | συσκευασία από χαρτόνι/ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 6-8 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 800 σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Γερμανία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | συσκευασία από χαρτόνι/ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 6-8 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 800 σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Γερμανία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | συσκευασία από χαρτόνι/ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 6-8 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 800 σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Γερμανία |
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Διαγνωστικά | Ναι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Τύπος | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Τύπος | 3710 |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 3-15 ή 6-30 PSI, πνευματικό σήμα 0,2 -1,0 ή 0,4 -2,0 φραγμών |
| Πιστοποίηση ασφάλειας | Μηδέν |
| Διάγνωση | Αριθ. |
| Σήμα εισαγωγής | Πνευματικός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | AVP 100 |
| Σήμα παραγωγής | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Πίεση παροχής αέρα | 140 σε 700kPa |
| Ηλεκτρικές συνδέσεις | 1/2 NPT εσωτερικό νήμα |
| Μέσα ενημέρωσης | Αέρας |
|---|---|
| Ελάχιστο ρεύμα | 4-20 MA συνεχές συνεχές ρεύμα |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Ταξινόμηση περιοχής | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, μη εμπρηστική, σκόνη |
| Τύπος προϊόντος | Θέση βαλβίδας |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
|---|---|
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |