| Μέγεθος | 1/2 |
|---|---|
| Σειρά πίεσης κολπίσκων | 500 έως 2400 Psig (34,5 έως 165,5 Barg) |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0-100 βαθμοί Κελσίου |
| Σχεδιασμός | 40mm αισθητήρας, από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο |
| Θερμοκρασία | -52°C έως 85°C (-61,6°F έως 185°F) |
|---|---|
| Ελάχιστη πίεση εισόδου | 1,5 Bar (22 PSI) |
| Υγρασία λειτουργίας | 0 - 100% χωρίς συμπύκνωση |
| Επαναληψιμότητα | ≤0.25% |
| Μέγιστη πίεση εισόδου | 10,3 Bar (150 PSI) |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART 5 ή HART 7 |
|---|---|
| Διαθέσιμη τοποθέτηση | Λεωνικές εφαρμογές με συρόμενο στέλεχος· περιστροφικές εφαρμογές με τριμηνιαία στροφή |
| Αναλογικό σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Τάση τροφοδοσίας | 8-30 VDC |
| Εγκρίσεις | FM, ATEX, IECEx |
| Σήμα εισόδου | 4-20 mA DC, επικοινωνία HART 7 |
|---|---|
| Πνευματική Έξοδος | Διατίθεται μονή / διπλή δράση |
| Χωρητικότητα ροής | Έως 12,7 Nm³/h (450 scfh) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +85°C (-40°F έως +185°F) |
| Βαθμολογία περιβλήματος | IP66 |
| υπό όρους | Νέο |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART 5 ή HART 7 |
| Αναλογικό σήμα εισόδου | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Ενημέρωση | Αέρας και φυσικό αέριο |
| Ηλεκτρική σύνδεση | 1 /2 Εσωτερική ή M20 |
| Τέλειο στυλ | Εθνική Εταιρεία Εμπορίου |
|---|---|
| Πρότυπα και εγκρίσεις | ASTM A126 Κλάση Β σώμα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | χυτοσίδηρος |
| Κατάσταση | Νέος |
| Μέγιστη πίεση εξόδου έκτακτης ανάγκης | 150 psi / 10,3 bar πάνω από την πίεση εξόδου |
|---|---|
| Κατά προσέγγιση βάρη | 0,5 κιλά-1,8 κιλά |
| Ικανότητες θερμοκρασίας | -40 έως 180°F / -40 έως 82°C |
| Μέγεθος σώματος και στυλ σύνδεσης του τερματικού μέρους | 1/2 NPT / 1/4 NPT |
| Υλικό | Αλουμίνιο/ανοξείδωτο χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | Κινεζική βαλβίδα ελέγχου με positioner KOSO KGP5000 positioner βαλβίδων ΣΕΙΡΆΣ το έξυπνο ηλεκτρο πνε |
|---|---|
| Μάρκα | Κοίτα |
| Μοντέλο | KGP5000 |
| Μητρική | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Όνομα προϊόντων | Το έξυπνο posititioner ROTORK YTC ytc ηλεκτρική βαλβίδα ελέγχου 3300 σειρών με positioner την πνευμα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ROTORK |
| Πρότυπο | Yt-3300 |
| Matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Ύφος βαλβίδων | θέσης |
| Όνομα προϊόντων | samson βαλβίδα ελέγχου με positioner 3766,3767 positioner βαλβίδων |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | SAMSON |
| Πρότυπο | 3661 |
| Matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Ροπή | 34~13500Nm |