| Περίφραξη | Αλουμίνιο, IP66 / NEMA 4X |
|---|---|
| Τύπος ενεργοποιητή | Single-acting |
| Σήμα εισόδου | 4-20 mA με HART 7 |
| Εύρος διαδρομής (γραμμικό) | 3-130 χλστ |
| Εύρος περιστροφής (μερική στροφή) | 30-100° |
| Προστασία από τη διάβρωση | KS |
|---|---|
| Λειτουργία χειροκίνητου τροχού | Εγχειρίδιο |
| Γωνία περιστροφής | min 2,5° max 100° |
| Μέσα ενημέρωσης | Αέριο |
| Προστασία φώκιας | Διάκριση IP68 |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διάγνωση | Ναί |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοτείται με βρόχο, 4-20 mA |
| Τυπικό εύρος θερμοκρασίας | -40° έως +85°C / -40° έως +185°F |
|---|---|
| Κύκλος θερμοκρασίας/Ξηρή θερμότητα | IEC 60068-2-2 |
| Όρια υγρασίας | Σύμφωνα με το IEC 60068-2-30 |
| Δράση | Μονοπραξία, άμεση ή αντίστροφη |
| Πεδίο ταξιδιού | Γραμμικός; 5...120 mm / 0,2...4,7 σε Rotary; 30...160 μοίρες. |
| Πιστοποίηση | CCC |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Ενισχυτές όγκου |
| Όνομα προϊόντος | Φίσερ 2625 σειράς ενισχυτές όγκου |
| Σύνδεση | 3/4 |
| Packaging Details | 10X20X20 Cm |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -196 °C έως +343 °C; Varilog: -29 °C έως +343 °C |
|---|---|
| Δείκτες πίεσης | ΑΝΣΙ 150-1500 (φλέγγι), ΑΝΣΙ 150-2500 (χωρίς φλέγγι/με νήματα) |
| Συνθήκες | Νέος |
| Ενεργοποιητής | Διάφραγμα ελατήριας (άμεση/αντίστροφη δράση) |
| Εφαρμογή | Εφαρμογές Χαμηλής Ροής |
| Αριθμό μοντέλου | SVI2/SVI3/SVI1000 |
|---|---|
| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58 ° F έως 200 ° F (-50 ° C έως 93 ° C) |
| Σχετική υγρασία | 10 έως 90% μη συμπύκνωση |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Χωρίς επίδραση στα 2 kV |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | 6524 184400 |
| Φώκια | ΝΒΡ, EPDM, FKM |
| Υλικό σώματος | Άλλες χημικές ουσίες |
| Αριθμό μοντέλου | SVI2 |
|---|---|
| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58 ° F έως 200 ° F (-50 ° C έως 93 ° C) |
| Σχετική υγρασία | 10 έως 90% μη συμπύκνωση |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Χωρίς επίδραση στα 2 kV |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Θέση τοποθέτησης | Όρθια αποστράγγιση συμπυκνωμένου προς τα κάτω |
|---|---|
| Λειτουργικά Μέσα | Αέρας/Αέριο/Υγρό |
| Στυλ σώματος | Δύο δρόμοι |
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή θερμοκρασία |
| Μέγιστο ρεύμα | 30 VDC Δυνατότητα συμμόρφωσης |