| Τροφοδοτικό | Δύο σύρματα, 4-20 mA, 10,0 VDC συν απώλειες γραμμής |
|---|---|
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20 mA |
| Τεχνολογία συμμόρφωσης | 10 έως 32 VDC @ 20 mA |
| Αποτελεσματική Αντίσταση | 500 Ω @ 20 mA Τυπικό |
| Διαβιβάσεις | Πρωτόκολλο HART (μόνο Logix 382X-) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 mA HART (τάση φορτίου τύπου 6,6 V) |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί + ξύλινο κιβώτιο + προστατευτική συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 600 μονάδες το χρόνο |
| ΟΝΟΜΑ | ΚΡΥΟΓΟΝΟΙ ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΙ ΒΑΛΒΙΔΩΝ ΜΕ POSITIONER APEX7000 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ΜΕΤΡΗΤΑ |
| Πρότυπο | Κρυογόνος |
| Συνδέσεις | Περασμένο κλωστή NPTF (BSP προαιρετικό σε μερικά πρότυπα) |
| Ανώτατη αρχική πίεση | 650 PSI (45,7 kg/cm2) |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | 6524 184400 |
| Σφραγίδα | NBR, EPDM, FKM |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Θέση ρύθμισης | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Επικοινωνία | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |
| Θέση ρύθμισης | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Επικοινωνία | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |
| Θέση ρύθμισης | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Επικοινωνία | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Αεροπορικές συνδέσεις | G ή NPT |
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Γραμμικότητα | <0> |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Σήμα εξόδου | Πνευματική πίεση έως 145 psig (10 bar) |
| Αξιολόγηση προστασίας | IP66/IP67 |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 24V συνεχής |
| Διαγνωστικές λειτουργίες | Παρακολούθηση της κατάστασης των βαλβίδων σε πραγματικό χρόνο και διαγνωστικά απόδοσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Ελεγκτής ευφυούς βαλβίδας Neles ND9000 |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Τάξη προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Επικοινωνία | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ΙΔΡΥΜΑ Fieldbus, Profibus PA |
| Διαγνωστικά | - Ναι, ναι. |