| Διαγνωστικά | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, μη διαβρωτικό αέριο |
| Έλεγχος διαδικασιών | Επίπεδο θερμοκρασίας πίεσης ροής |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Πιστοποιήσεις | CRN, CUTR, εκπομπή προσφύγων, PED, SIL ικανό |
|---|---|
| Κρίσιμη υπηρεσία | Μείωση θορύβου, δημιουργία κοιλότητας, διαβρωτική, χαμηλή ροή, διαβρωτική, γενική υπηρεσία |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίσο ποσοστό, γραμμικός, ειδικός χαρακτηρισμός |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτος, διπλός, κράμα |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Σήμα εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση | 250±15Ω |
| Πίεση ανεφοδιασμού | 0.14~0.7Mpa |
| Κτύπημα | 10~150mm 0~90º |
| Σύνδεση αέρα | Π (NPT) 1/4 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Τύπος στερέωσης | Ολοκλήρωμα που τοποθετείται |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Θέρμανση των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Αεροπορικές συνδέσεις | G ή NPT |
| σήμα εισόδου | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Γραμμικότητα | <0> |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Τύπος στερέωσης | Ολοκλήρωμα που τοποθετείται |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | ND9000 |
| Τύπος στερέωσης | Ολοκλήρωμα που τοποθετείται |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Εγγύηση | 3 έτη |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Τύπος στερέωσης | Ολοκλήρωμα που τοποθετείται |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Προστασία από τη διάβρωση | KS |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | Ασφαλής και μη εμπρηστικός (εξυπηρέτηση περιορισμένης ενέργειας) |
| ταχύτητα εξόδου | 4 έως 180 Rpm |
| Λειτουργία χειροκίνητου τροχού | Εγχειρίδιο |
| Προστασία φώκιας | Διάκριση IP68 |