| Σήμα εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση | 500Ω (συνεχές ρεύμα 20mA) |
| Πίεση ανεφοδιασμού | 0.14~0.7Mpa |
| Κτύπημα | Γραμμικός τύπος: 10~150mm, περιστροφικός τύπος: 0~90º |
| Σύνδεση αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Αριθμό μοντέλου | SP500 |
|---|---|
| Δράση | Ενιαία δράση / Αποτυχία εξαερισμού |
| Υλικό μαγνητικής θήκης | Αλουμίνιο απορριμμάτων κύβων |
| Βάρος ναυτιλίας | 2,2 κλ |
| Εκτίμηση περιφράξεων | IP65 |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 μπάρα 20-90 Psi |
| Πνευματική λειτουργία | Μονόδραμα Διπλόδραμα |
| Αριθμό μοντέλου | SRI990 |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Αέρας τροφοδοσίας | 2,5-10 bar |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξόδου αέρα | Έως 60 m³/h (με δύο μονάδες) |
| Προστασία | IP66 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40 °C έως +85 °C |
| Στέγαση | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο |
| Πιστοποιήσεις ασφάλειας | ΜΗΔΕΝ |
|---|---|
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA αναλογικό |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Ταξινόμηση περιοχής | Explosionproof, ασφαλής αφ' εαυτού, μη-εμπρηστικός, σκόνη |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA ανάλογο |
| Διεπαφή στοιχείων | Συνδεμένος με καλώδιο |
| Διαγνωστικά | Αριθ. |
| Σήμα εισαγωγής | Ηλεκτρικός |
| Ταξινόμηση περιοχής | Explosionproof, ασφαλής αφ' εαυτού, μη-εμπρηστικός, σκόνη |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA ανάλογο |
| Διεπαφή στοιχείων | Συνδεμένος με καλώδιο |
| Διαγνωστικά | Αριθ. |
| Σήμα εισαγωγής | Ηλεκτρικός |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
|---|---|
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Θέση αναφοράς βαλβίδας | 4-20mA, 450 Ωμ Αντίσταση εισόδου |
|---|---|
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2mA |
| Αισθητήρας θέσης εξ αποστάσεως | kOhms 1 |
| Απαιτούμενη τερματική τάση | 9Vdc σε 20mA |
| Κατά προσέγγιση βάρος | 3.5 κιλά (8.0 λίρες) |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | 4-20mA αναλογικό |
|---|---|
| Διεπαφή δεδομένων | Ενσύρματο |
| Διάγνωση | Οχι |
| Σήμα εισόδου | Ηλεκτρικός |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 150 PSI |