| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Μέγεθος θύρας | 1 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | - |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | μικρό |
| Σήμα εισόδου | 4 |
| Εύρος λειτουργικής πίεσης | 1 |
| Σήμα εισόδου | 4-20 mA DC (9-28 V DC βρόχος) |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ±0,5% FS |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | Τυπικό: -20 °C έως +70 °C (-4 °F έως +158 °F) |
| βάρος | Περίπου 2,7-2,8 κιλά (6,0-6,2 λίβρες) |
| Προστασία | IP66 |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Σύνδεση | Μοντάρισμα σωλήνων ή τοίχων |
|---|---|
| Τοποθετώντας θέση | Κατακόρυφα, συμπυκνωμένη αποξήρανση προς τα κάτω |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40… +60°C |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Βάρος, περ. | 1.8 κλ |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Πιστοποιητικά | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, φυσικό αέριο πιστοποιημένο |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Πηγή ισχύος | Τοπικός |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Μέσα ενημέρωσης | Αέρας |
|---|---|
| Περιορισμοί θερμοκρασίας λειτουργίας | -40 έως 82°C |
| Στυλ προϊόντος | Νέο |
| Ελάχιστο ρεύμα | 4-20 MA συνεχές συνεχές ρεύμα |
| Ηλεκτρική σύνδεση | 1/2-14 Σύνδεση καλωδίου NPT |
| Εισόδου | 4-20 MA, Χαρτ |
|---|---|
| Στέλεχος ταξιδιού | 10 - 100 mm (για γραμμικές βαλβίδες) |
| Ενσωματωμένος ενισχυτής | Προαιρετικό (για εφαρμογές υψηλής ταχύτητας) |
| Υστέρηση | < 0,1% |
| Γωνία περιστροφής | 0-90 ° ή 0-120 ° (για περιστροφικές βαλβίδες) |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Θερμοκρασία του MEDIA | υψηλής θερμοκρασίας |
| Συνδέσεις αέρα | Γ ή NPT |
| Σήμα εισαγωγής | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Γραμμικότητα | <0> |