| Μεγέθη | 2» - 48» |
|---|---|
| Εκτιμήσεις | ASME 150 - 2500 ή API 3000 - 10 000 υψηλότερες εκτιμήσεις πίεσης κατόπιν αιτήματος |
| Όλοι | EN14382 πιστοποίησε (προηγούμενο DIN3381) την πλήρη περάτωση σε 2 δευτερόλεπτα |
| Άλλοι προσδιορισμοί | Ασφάλειας κλεισίματος συστημάτων (SSD) ενοργανωμένα ασφάλεια συστήματα προστασίας υπερπίεσης λειτουρ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Με βάση τη ζήτηση |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Μέγεθος λιμένων | 1/2 « 3/8» 1 « |
| Warranty | 1 years |
|---|---|
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Model Number | ND 9000 |
| Seal | NBR, EPDM, FKM |
| Minimum signal | 3.6 mA |
| Θύρα | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι/ξύλινο κιβώτιο μη-υποκαπνισμού |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 Σετ / Σκηνικά ανά Μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | KOSO |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Σχήμα | 3582i |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Διαγνωστικά | - Όχι, όχι. |
| Τύπος στερέωσης | Εφοδιασμός με κινητήρα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Θερμοκρασία του MEDIA | υψηλής θερμοκρασίας |
| Συνδέσεις αέρα | Γ ή NPT |
| Σήμα εισαγωγής | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Γραμμικότητα | <0> |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας |
| Συνδέσεις αέρα | Γ ή NPT |
| Σήμα εισαγωγής | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Γραμμικότητα | <0> |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις ασφάλειας | ΜΗΔΕΝ |
| Διαγνωστικά | - Όχι, όχι. |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Διαγνωστικά | - Όχι, όχι. |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, μη εμπρηστική, σκόνη |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Πιστοποιήσεις ασφάλειας | ΜΗΔΕΝ |