| ΟΝΟΜΑ | Οι σειρές 4763 και 4763-0 και δακτυλογραφούν 4763-1 Positioners 4763-8 4673/6116 4765Electropneumati |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | SAMSON |
| Πρότυπο | 4763-0 και 4763-1 4763-8 4673/6116 4765 |
| Λειτουργώντας σειρά | -10 + σε 114% |
| Τάση | 24VDC |
| Θέση ρύθμισης | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Επικοινωνία | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |
| Ονομασία προϊόντος | Ροτόρκ YT-1000R Ηλεκτροπνευματικές συσκευές θέσης βαλβίδων |
|---|---|
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Πίεση τροφοδοσίας | 1.4 έως 7 bar / 20 έως 102 psi |
| Σύνδεση αέρα | RC 1/4, 1/4 NPT,G 1/4 |
| Προστασία κατά της εισροής | Διάκριση IP66 |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART (Διευθυνσιοδοτούμενος απομακρυσμένος αισθητήρας αυτοκινητόδρομου) |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Προστασία περιβλήματος | IP66 |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -40°C έως +80°C (-40°F έως +176°F) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Σύνθετη αντίσταση φορτίων | ≤ 8,2 V |
|---|---|
| Υστέρηση | ≤ 0,3% |
| Ευαισθησία | ≤ 0.1% |
| Επιτρεπόμενη θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 έως +80 °C, με μεταλλικό στυπιοθλίπτη καλωδίου -40 έως +80 °C |
| Σήμα εξόδου | 4 έως 20 mA |
| Αριθμό μοντέλου | Tzidc-200 |
|---|---|
| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58°F σε 200°F (- 50°C σε 93°C) |
| Σχετική υγρασία | 10 σε 90% non-condensing |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Καμία επίδραση 2 kV |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Θέση ρύθμισης | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Επικοινωνία | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |
| τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα σφαίρας, βαλβίδα πεταλούδας, βαλβίδα ελέγχου, βαλβίδα πύλης, βαλβίδα σφαίρας, βαλβίδα πρίζας |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας | 8-30 VDC |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART 5 ή HART 7 |
| Αναλογικό σήμα εισόδου | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Ηλεκτρική σύνδεση | 1 /2 Εσωτερική ή M20 |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης πηγής αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP66 |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Κανονικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 30°C έως 85°C (κανονικός τύπος), 40°C έως 85°C (χαμηλός τύπος θερμοκρασίας) |
| Καθορισμένο σημείο | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Ταξίδι βαλβίδων | 3,6 έως 300 χιλ. |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Επικοινωνία | HART® πρωτόκολλο επικοινωνίας τομέων |