| Αριθμό μοντέλου | ΤZIDC-100 ΤZIDC-200 |
|---|---|
| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58°F σε 200°F (- 50°C σε 93°C) |
| Σχετική υγρασία | 10 σε 90% non-condensing |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Καμία επίδραση 2 kV |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 1808/1098 |
| Τύπος τοποθέτησης | Ενσωματωμένος |
| Διασύνδεση δεδομένων | ενσύρματος |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| έμφυτα χαρακτηριστικά | γραμμικός |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Αμερική |
| Αριθμό μοντέλου | 4411 |
| μάρκα | Masoneilan |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής για το εξωτερικό εμπόριο, IPPC αποστείρωσαν τα ξύλινα κιβώτια και τα κιβώ |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40 ... +85 °C / -40 ... +185 °F |
|---|---|
| Κλάση προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Ανακοίνωση | HART, FOUNDATION Fieldbus (Ευρωπαϊκή Υπηρεσία Επιστήμης) |
| Κατάσταση | Νέος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Όπως απαιτείται |
| Εκτίμηση πίεσης | Κατηγορία 125 στην τάξη 300 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | διαφορική συσκευή αποστολής σημάτων πίεσης Deltabar PMD55B μέτρησης πίεσης για Endress+Hauser |
| Χρόνος παράδοσης | 4-12 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 |
| Περιορισμοί θερμοκρασίας λειτουργίας | -58°F έως 185°F (-50°C έως 85°C) |
|---|---|
| Επίδραση πίεσης | 0,05% ανά PSI |
| Αντίσταση μόνωσης | Πάνω από 10 G Ohms σε 50% RH |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 10 έως 90% μη συμπύκνωση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτιά από χαρτόνι/Ξύλινα τελάρα |
| Εξουσιοδότηση | 3 έτη |
|---|---|
| Θερμοκρασία του MEDIA | υψηλής θερμοκρασίας |
| Αριθμό μοντέλου | Sfr-200-02 |
| Βάρος | 1340g |
| Μέγιστο ποσοστό ροής | 1850mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | SR - 200 - 02 - Ν - Γ |
| Θερμοκρασία του MEDIA | Υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό σώματος | ανοξείδωτο 316.SS |
| Τύπος σώματος | 501T:Τύπος γωνίας; 551T/520T:Τύπος υδρογείου |
|---|---|
| Θερμοκρασία υγρού | 501T:-196~+538℃; 551T:-5~+200℃; 520T:-45~+200℃ |
| Συνδέσεις | Φλάντζα (RF,RTJ), Συγκόλληση Πισινών, Συγκόλληση Υποδοχής |
| Υλικά διακοπής | 501T:SUS316,Stellite; 551T:SCS13A/CF8; 520T:SUS316,Stellite |
| Χαρακτηριστικά ροής | 501T:Γραμμικό,Eq%,On-Off; 551T:50-1-30-1; 520T: Ροή βελόνας |
| Όνομα προϊόντων | Προηγμένη Azbil συσκευή αποστολής σημάτων πίεσης GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Azbil |
| Πρότυπο | GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
| Matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Ύφος βαλβίδων | Συσκευή αποστολής σημάτων πίεσης |