| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Μάρκα | Masoneilan |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | ορείχαλκος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Μάρκα | Masoneilan |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | 6524 184400 |
| Σφραγίδα | NBR, EPDM, FKM |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | 6014 |
| Σφραγίδα | NBR, EPDM, FKM |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Μέγεθος Σώματος | 1" (25A) έως 12" (300A) |
|---|---|
| Αξιολόγηση σώματος | ANSI Class 150-600, JIS 10K-40K |
| Θερμοκρασία υγρού | -45 έως +400°C |
| Τύπος σύνδεσης | Τύπος γκοφρέτας, με φλάντζα (RF) |
| Υλικό σώματος | SCPH2/WCB, SCS13A/CF8, SCS14A/CF8M, SCS14A |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | 6524 184400 |
| Σφραγίδα | NBR, EPDM, FKM |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Θύρα | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: διάσταση κουτιών από χαρτόνι: Βάρος: Περ. 4.5Kg/set |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 Σετ / Σκηνικά ανά Μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σιγκαπούρη |
| Μάρκα | Fisher |
| Όνομα προϊόντων | Φίσερ 4200 ηλεκτρονική συσκευή αποστολής σημάτων θέσης 4210 4211 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ΦΊΣΕΡ |
| Πρότυπο | Φίσερ 4200 4210 4211 |
| Επικίνδυνη ταξινόμηση περιοχής | Πρώην χ IIC Tx ΜΒ |
| Ακρίβεια | 0,15 |
| Εγγύηση | 1 έτη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | 6524 184400 |
| Σφραγίδα | NBR, EPDM, FKM |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Εγγύηση | 1 έτη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | 291 |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | ορείχαλκος |