| Βαθμολογία περιβλήματος | IP66/67, NEMA 4X |
|---|---|
| Διαμόρφωση λογισμικού | Λογισμικό Flowserve Logix |
| Πίεση εξόδου | 0 - 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Ακρίβεια | <± 0,5% του εύρους |
| Πίεση τροφοδοσίας | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Θύρα | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: διάσταση κουτιών από χαρτόνι: Βάρος: Περ. 6.5Kg/set |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 Σετ / Σκηνικά ανά Μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Μάρκα | Fisher |
| Σύνδεση | Μοντάρισμα σωλήνων ή τοίχων |
|---|---|
| Τοποθετώντας θέση | Κατακόρυφα, συμπυκνωμένη αποξήρανση προς τα κάτω |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40… +60°C |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Βάρος, περ. | 1.8 κλ |
| Καθορισμένο σημείο | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Ταξίδι βαλβίδων | 3,6 έως 300 χιλ. |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επικοινωνία | HART® πρωτόκολλο επικοινωνίας τομέων |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +85°C |
| Προστασία περιβλήματος | IP66 / NEMA 4x |
| Επαναληψιμότητα | ≤0,5% |
| Θύρα | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι/ξύλινο κιβώτιο μη-υποκαπνισμού |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 Σετ / Σκηνικά ανά Μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | KOSO |
| Τέλειο στυλ | Εθνική Εταιρεία Εμπορίου |
|---|---|
| Πρότυπα και εγκρίσεις | ASTM A126 Κλάση Β σώμα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | χυτοσίδηρος |
| Κατάσταση | Νέος |
| Τέλειο στυλ | Εθνική Εταιρεία Εμπορίου |
|---|---|
| Πρότυπα και εγκρίσεις | ASTM A126 Κλάση Β σώμα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | χυτοσίδηρος |
| Κατάσταση | Νέος |
| Όνομα | Πνευματική βαλβίδα ελέγχου της Κίνας με τον ενεργοποιητή Rotork Dvc2000 Positioner 67 |
|---|---|
| Πρότυπο | DVC2000 |
| Τύπος | Ψηφιακός ελεγκτής βαλβίδων |
| Τοποθετώντας τύπος | Ενσωματωμένο |
| Διαγνωστικά | ΝΑΙ |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Profibus |
|---|---|
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Τοποθετώντας τύπος | Τοποθετώντας τύπος |
| Έλεγχος θέσης | Throttling έλεγχος, On/Off |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |