| Μπουφάν θέρμανσης | Τάξη 150 |
|---|---|
| Σφραγίδα της πρίζας του καθίσματος | Μεταλλική σφραγίδα/μαλακή σφραγίδα/υψηλής απόδοσης μεταλλική σφραγίδα |
| Ονομασία προϊόντος | LTR 43 Ηλεκτρική βαλβίδα ελέγχου |
| Προϊόν | Βαλβίδα ελέγχου |
| Υλικά STD | Χυτοσίδηρος, χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο, Monel |
| όνομα | 210E/220E εκκεντρική αποσπασματική βαλβίδα σφαιρών για τη βαλβίδα ελέγχου KOSO με Flowserve position |
|---|---|
| Τύπος | 210E/220E |
| Μέγεθος του Σώματος | 1» (25A) σε 12» (300A) |
| Εκτίμηση σώματος | Κατηγορία Ansi 150 έως 600, JIS 10K σε 40K |
| Rangeability | 100:1 |
| όνομα | 710E/720E εκκεντρική βαλβίδα πεταλούδων παράγραφος-ΣΦΡΑΓΙΔΩΝ για τη βαλβίδα ελέγχου KOSO με Flowserv |
|---|---|
| Συνδέσεις | Τύπος γκοφρετών |
| Τύπος | 710E/720E |
| Μέγεθος του Σώματος | 3» (80A) σε 24» (600A) |
| Εκτίμηση σώματος | Κατηγορία Ansi 150 έως 300, JIS 10K σε 20K |
| Ονομασία του προϊόντος | Σαμψών 44-11 |
|---|---|
| Σφραγίδα της πρίζας του καθίσματος | Μεταλλική σφραγίδα/μαλακή σφραγίδα/υψηλής απόδοσης μεταλλική σφραγίδα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατηγορία Ansi | 150 έως 2500 |
| Διορισμός πίεσης | Τάξη 125 έως 300 |
| όνομα | 301R ανθεκτική στα οξέα βαλβίδα σφαιρών για τη βαλβίδα ελέγχου KOSO με positioner σειράς Flowserve A |
|---|---|
| Τύπος | 301R |
| Πλήρης άντεξε το μέγεθος | 1» (25A) σε 2 1/2» (65A) |
| Μειωμένος άντεξε το μέγεθος | 3» Χ 2 1/2 «σε 4» X3» |
| Ρευστή θερμοκρασία | -0 σε +100° |
| Volume Capacity | Standard Flow |
|---|---|
| Sizes | DN 25 To 600 NPS 1 To 24 |
| Λειτουργία βημάτων | 25% βήμα, βήμα 100%, καθορισμένο από το χρήστη βήμα |
| Product | Positioner |
| Torque | 34~13500Nm |
| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφικός διακόπτης ορίου οργάνων ελέγχου θέσης Westlock 2200 σειρές και 2600 σειρές για τη βαλβ |
|---|---|
| Πρότυπο | 2600& 2200 |
| Temp. Σειρά | -30°C σε +85°C |
| Εμπορικό σήμα | Westlock |
| Άξονας και υλικό | Ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή | Γενικός |
|---|---|
| Υλικό | Χύσιμο |
| θερμοκρασία των μέσων | Μέτρια θερμοκρασία |
| Πίεση | Μέσης Πίεσης |
| Εξουσία | Πνευματικός |
| Όνομα προϊόντος | Θέση βαλβίδας Fisher DVC2000 και κινεζική πνευματική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Διαγνωστικά | Ναι |
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, μη διαβρωτικό αέριο |
| Τύπος προϊόντος | θέτης βαλβίδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Θερμοηλεκτρική Πετροχημική Βιομηχανία |
| Ανακοίνωση | Ανατροφοδότηση αναλογικού σήματος |
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,14 έως 0,7 MPa |
| Προστασία | Explosionproof τύπος |