| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | ND 9000 |
| σφραγίδα | ΝΒΡ, EPDM, FKM |
| Ελάχιστο σήμα | 3.6 μΑ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | ND 9000 |
| Φώκια | ΝΒΡ, EPDM, FKM |
| Ελάχιστο σήμα | 3.6 μΑ |
| Ταξινόμηση περιοχής | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, FISCO, τύπου N, αντιφλεγμονώδης, μη εμπρηστική για FM |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20 ΑΡΣΕΝΙΚΌ ΕΛΆΦΙ ΜΑ |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Ρεύμα εισόδου | 4-20 MA DC (πρότυπο) |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | Εντός ± 0,5% FS |
| Ροή εξόδου | ≥ 80 l/min (ANR) σε 0,14 MPa. ≥ 200 l/min στα 0,4 MPa |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος και υγρού | -20 ° C έως 80 ° C (μη επικίνδυνες περιοχές) |
| Βάρος | Περίπου. 2,4 κιλά |
| Λήξη | Βιδωτά τερματικά |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Όρια υγρασίας | 100% RH non-condensing |
| Σήματα παραγωγής | η θέση 4 έως 20 μΑ αναμεταδίδει |
| Αριθμό μοντέλου | SVI221113121 |
| Αριθμό μοντέλου | Tzidc-200 |
|---|---|
| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58°F σε 200°F (- 50°C σε 93°C) |
| Σχετική υγρασία | 10 σε 90% non-condensing |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Καμία επίδραση 2 kV |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος ενεργοποιητή | 2-12 ίντσα |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Γ-Code/C/C++/Python |
| Θέρμανση των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Πίεση | 0.2-1.0Mpa |
| Εργασιακή πίεση αέρα | 0.3~ 0,7MPa |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης πηγής αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP66 |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Κανονικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 30°C έως 85°C (κανονικός τύπος), 40°C έως 85°C (χαμηλός τύπος θερμοκρασίας) |
| Ανακοίνωση | FOUNDATION Fieldbus (ITK 5.1) |
|---|---|
| Σήμα εισόδου | Τροφοδοτείται με λεωφορείο, 9-32 V DC |
| Τύπος ενεργοποιητή | Μονής/Διπλής δράσης, γραμμική/περιστροφική |
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 3-130 mm (γραμμικό) / 30-100° (περιστροφικό) |
| Παροχή αέρα | 30-150 psig (2-10 bar) |
| Θέση ρύθμισης | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβας |
| επικοινωνία | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |