| Καθορισμένο σημείο | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Ταξίδι βαλβίδων | 3,6 έως 300 χιλ. |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Επικοινωνία | HART® πρωτόκολλο επικοινωνίας τομέων |
| Τύπος στερέωσης | Εφοδιασμός με κινητήρα |
|---|---|
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA αναλογικό |
| Ταξινόμηση περιοχής | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, μη εμπρηστική, σκόνη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Υστερέση | < 0,5% |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20mA |
| Χρήση | Υπηρεσία θρόμβωσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντος | βαλβίδα ασφάλισης KOSO CL-523H βαλβίδα κλειδώματος |
|---|---|
| Μάρκα | Κοίτα |
| Μοντέλο | CL-523H |
| Μητρική | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Πηγή ισχύος | Τοπικός |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντος | πνευματικά εξαρτήματα ROTORK YTC YT-850M YT-850P YT-870P YT-875P YT-870D YT-875D Κουτί διακόπτη ορίο |
|---|---|
| Μάρκα | ROTORK YTC |
| Μοντέλο | TS800 YT-850M YT-850P YT-870P YT-875P YT-870D YT-875D |
| Μητρική | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Διαγνωστικά | Ναι. |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
|---|---|
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Διαγνωστικά | Ναι. |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Σύνδεση | Σύνδεση |
|---|---|
| Προϊόν | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Υστερέση | 0,2% |
| Διάμετρος ονομαστικός | 2.5 |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Συμβατότητα ενεργοποιητή | Μονής δράσης (άνοιξη-επιστροφή) & Διπλής δράσης |
|---|---|
| Διαμέτρηση | Ρυθμιζόμενο πεδίο (μηδέν, διάστημα, δράση) |
| Κατανάλωση αέρα (Σταθερή κατάσταση) | Χαμηλό, Τυπικά < 0,1 SCFM |
| Μάρκα / Κατασκευαστής | Masoneilan |
| Πίεση αέρα παραγωγής | 0 έως 100% της πίεσης τροφοδοσίας |