| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
|---|---|
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Όνομα προϊόντων | IMI έξυπνο positioner ΕΤΠ με το μεγάλης χωρητικότητας μεγάλης ακρίβειας ψηφιακός-πνευματικό ελεγκτή |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | IMI |
| Πρότυπο | ΕΤΠ |
| Matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Ύφος βαλβίδων | Ρυθμιστές πίεσης |
| Κριτική Υπηρεσία | Βρώμικη Υπηρεσία, Διαβρωτική |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία |
| Υλικό | Υλικό |
| Μέγεθος βαλβίδας | Εθνικό Πρότυπο 1, Εθνικό Πρότυπο 2 |
| Σενάριο εφαρμογής | Νερό, ατμός, αέριο κλπ. |
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Πιστοποιητικά | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, μη εμπρηστική, σκόνη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προϊόν | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Διαγνωστικά | - Όχι. |
|---|---|
| Κατά προσέγγιση βάρος | 3.5 κιλά (8.0 λίρες) |
| Ταξινόμηση περιοχής | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, μη εμπρηστική, σκόνη |
| Ονομασία του προϊόντος | positioner βαλβίδων |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Απαιτούμενη τερματική τάση | 9Vdc σε 20mA |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SVI1000/SVI2/SVI3 |
| Προϊόν | Διορθωτής θέσης |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Καθολικό σχέδιο | Γραμμικές ή περιστρεφόμενες εφαρμογές |
| Ανατροφοδότηση | Με ανατροφοδότηση |
|---|---|
| Μέσα προμήθειας | Αέριο πετρελαίου |
| Αριθμό μοντέλου | Fisher DVC6200 |
| Επαναληψιμότητα | ≤0 .25% |
| Υπο-τύπος | Ψηφιακό |
| Πιστοποιητικά | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, φυσικό αέριο πιστοποιημένο |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Διαγνωστικά | - Ναι, ναι. |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |