| Τύπος | 3582I |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA ανάλογο |
| Διεπαφή στοιχείων | Συνδεμένος με καλώδιο |
| Διάγνωση | Αριθ. |
| Σήμα εισαγωγής | ηλεκτρικός |
| Τύπος | 3720 |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA ανάλογο |
| Πιστοποίηση ασφάλειας | Μηδέν |
| Διάγνωση | Αριθ. |
| Σήμα εισαγωγής | Ηλεκτρικός |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | AVP 100 |
| Σήμα παραγωγής | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Πίεση παροχής αέρα | 140 σε 700kPa |
| Ηλεκτρικές συνδέσεις | 1/2 NPT εσωτερικό νήμα |
| Μάρκα / Κατασκευαστής | Masoneilan |
|---|---|
| Συνδέσεις εισόδου/εξόδου | Καταχωρήσεις αγωγού ή ενσωματωμένες συνδέσεις |
| Κατανάλωση αέρα (Σταθερή κατάσταση) | Χαμηλό, Τυπικά < 0,1 SCFM |
| Σήμα εισόδου (πνευματικό) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Πίεση αέρα παραγωγής | 0 έως 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Σήμα εισόδου | 4-20mA με πρωτόκολλο HART |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 1,4 ~ 7 bar |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +80°C |
| Βαθμός προστασίας | IP66, Ex ia IIC T5 |
| υλικό | Περίβλημα αλουμινίου με αντιδιαβρωτική προστασία |
| Σειρά | 6100LA, 6200LA, 6300LA Series |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμικοί Πνευματικοί Ενεργοποιητές Κυλίνδρων |
| Τύπος δράσης | Διπλής Δράσης, Εαρινή Επιστροφή Τύπος |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | Διπλής δράσης: 300-500 kPa, Ελατήριο Επιστροφής: 500 kPa |
| Δράση | Άμεση δράση (DA), Αντίστροφη δράση (RA) |
| Σχέδιο | Σφαιρική βαλβίδα με σκληρή στεγανοποίηση σταθερή θύρα V |
|---|---|
| Δομή | Συμπαγές ενσωματωμένο άκαμπτο σώμα, χαμηλή παραμόρφωση και διαρροή |
| Διαδρομή ροής | Ομαλή διαδρομή ροής με χαμηλή αντίσταση ροής |
| Λειτουργία | Διπλή λειτουργία απενεργοποίησης και ρύθμισης |
| Εύρος ελέγχου | Υψηλός λόγος περιστροφής για ακριβή έλεγχο μικρής ροής |
| Δράση | Γραμμικός Περιστροφικός Τύπος |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,14 έως 0,7 MPa |
| Σύνθημα | 4 20 mA DC |
| Ακρίβεια | Υψηλή ακρίβεια ελέγχου |
| Προστασία | IP66 Αδιάβροχο Αδιάβροχο στη σκόνη |
| Κίνηση | Άνοιξη-επιστροφή, Τέταρτη στροφή, Ρόταρυ |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | Δυνατότητα PED, CUTR, ATEX, SIL |
| Τύπος ελέγχου | On/off, γκάζι |
| Μοντέλο ενεργοποιητή | 2052 Περιστροφικός ενεργοποιητής ελατηρίου και διαφράγματος |
| Μοντέλο Positioner | Ψηφιακός ελεγκτής βαλβίδων DVC2000, DVC6200 |
| Διαγνωστικά | Χωρίς |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία προϊόντος | Σαμψών 3767 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ενεργοποιητής | Γραμμικός ή περιστροφικός |