| Συμβατότητα τοποθέτησης | Πλήρης σειρά GULDE και άλλοι ενεργοποιητές που πληρούν τα πρότυπα IEC/VDI/NAMUR |
|---|---|
| Σήμα εισόδου | Πρότυπο DC 4-20 mA, ελάχ. 8,5V (αναλογικό) / 9,0V (HART) |
| Δράση εξόδου | 0,5 έως 7 bar, μονής δράσης, φτάνει το 95% της προσφοράς |
| Παροχή αέρα | Μέγιστο 7 bar, απαιτεί καθαρό ξηρό αέρα σύμφωνα με το πρότυπο ISA 7.0.01 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 έως 85 °C, η οθόνη LCD μπορεί να παρουσιάσει βλάβη κάτω από -20 °C |
| Κίνηση | Ελατήριο-επιστροφή, γραμμική |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | Με δυνατότητα SIL, ATEX, CUTR, PED |
| Τύπος ελέγχου | On/off, γκάζι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Κρυογονικό, Χαμηλή θερμοκρασία, Τυπική θερμοκρασία, Υψηλή θερμοκρασία |
| πηγή ενέργειας | Πνευματικός, χειρωνακτικός |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
|---|---|
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Ταξινόμηση περιοχής | Ομάδα ΙΙ κατηγορία 2 ATEX αέριο και σκόνη, CUTR για την κατηγορία 2 ομάδων II/III εξοπλισμός |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 3-15 ή 6-30 PSI, πνευματικό σήμα 0,2 -1,0 ή 0,4 -2,0 φραγμών |
| Διαγνωστικά | Αριθ. |
| Σήμα εισαγωγής | Πνευματικός |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 150 PSI |
| Στον βαθμό προστασίας | IP 54 |
|---|---|
| Αισθησία | < 0,1% |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Συμμετοχή | Γραμμικός ενεργοποιητής, μεμονωμένης δράσης |
| Χρήση | Υπηρεσία θρόμβωσης |
| Όνομα προϊόντος | Έξυπνο positioner KOSO PPA801 ηλεκτρο πνευματικό positioner |
|---|---|
| Μάρκα | Κοίτα |
| Μοντέλο | PPA801 |
| Μητρική | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Τύπος | 3661 |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 3-15 ή 6-30 PSI, πνευματικό σήμα 0,2 -1,0 ή 0,4 -2,0 φραγμών |
| Πιστοποίηση ασφάλειας | Μηδέν |
| Διάγνωση | Αριθ. |
| Σήμα εισαγωγής | Πνευματικός |
| Πρότυπο | spirax positioner βαλβίδων sarco αξία έξυπνο ηλεκτρο πνευματικό positioner EP500 |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | καλώδιο 2 |
| Σήμα παραγωγής | 4 συνεχές ρεύμα ~ 20 μΑ |
| Εμπορικό σήμα | Spirax Sarco |
| Λεωφορείο/αισθητήρας | 4-20 συσκευή αποστολής σημάτων μΑ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
|---|---|
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |