| Αισθησία | ≤ 0,1% |
|---|---|
| Υστερέση | ≤ 0,3% |
| Προϊόν | Διορθωτής θέσης |
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Κατεύθυνση δράσης | Αναστρέψιμο |
| Χρώμα | Γκρί |
|---|---|
| Τρόπος δράσης | Διπλής ενέργειας |
| Επαναληψιμότητα | ≤0 .25% |
| Θερμοκρασία | -40 ° +85 ° |
| Μέσα προμήθειας | Αέριο πετρελαίου |
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
|---|---|
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας |
| Χρήση | Δύσκολοι Χρόνοι Μεταφοράς και Περιβαλλοντικές Συνθήκες |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επικοινωνία | Χωρίς |
| Ηθοποιός | Ενιαίο να ενεργήσει ή διπλής ενέργειας |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Κατά προσέγγιση βάρος | 3.6 κιλά (8.0 λίβρες) |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 3620J |
| Μέγιστο ρεύμα | 30 VDC Δυνατότητα συμμόρφωσης |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Τύπος προϊόντος | Θέση βαλβίδας |
| Χρώμα | Γκρί |
|---|---|
| Τρόπος δράσης | Διπλής ενέργειας |
| Επαναληψιμότητα | ≤0 .25% |
| Θερμοκρασία | -40 ° +85 ° |
| Μέσα προμήθειας | Αέριο πετρελαίου |
| Τύπος προϊόντος | Υψηλής ποιότητας βαλβίδα με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Explosionproof τύπος | Ανώτατο επίπεδο ασφάλειας τύπου Composite με αντιεκρηκτική προστασία |
| Ρυθμός ροής | CV 2.3 Υψηλή ροή Εξασφαλίστε γρήγορη και ισχυρή δράση ενεργοποιητή |
| Εφαρμογή | Έλεγχος μεγάλης βαλβίδας αποσβεστήρα ισχύος χημικών εργοστασίων διυλιστηρίου |
| Σήμα εισόδου | Τυπικό σήμα ελέγχου 4-20 mA |