| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Με καλώδιο | Αέρας |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Ταξινόμηση περιοχής | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, μη εμπρηστική, σκόνη |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 3-15 ή 6-30 PSI, πνευματικό σήμα 0,2 -1,0 ή 0,4 -2,0 φραγμών |
|---|---|
| Σήμα εισαγωγής | πνευματικός |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 50 PSI |
| Τοποθετώντας τύπος | Ενεργοποιητής που τοποθετείται |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Μέγιστο ρεύμα | 30 VDC Δυνατότητα συμμόρφωσης |
|---|---|
| Λειτουργούντες όροι | Αέριο: T6 Σκόνη: T82 |
| Συνδέσεις πίεσης | 1/4 NPT Εσωτερικό |
| Υστερέση | 00,75% της περιόδου παραγωγής |
| Στον βαθμό προστασίας | IP 54/NEMA 3 |
| Επιλογές σήματος εισόδου | 4-20 mA (αναλογικό), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | 3-7 Bar |
| Αξιολόγηση Προστασίας | IP66 |
| Ακρίβεια | ≤ 0,25 % |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -52 °C έως +85 °C (-62 °F έως +185 °F) |
| Εκτίμηση πίεσης κολπίσκων | μέγιστο 210 PSI (1,5 MPA, φραγμός 15) |
|---|---|
| Εύρος ρύθμισης πίεσης | 5-4 psi (35-280 kPa, 0,35-2,8 bar) 5-100 psi (35-700 kPa, 0,35-7 bar) |
| Σύνδεση | 1/4 NPT ή RC |
| Βαθμολογημένο βιογραφικό | 0,25 |
| Στοιχείο φίλτρου | Πυροσυσσωματωμένο πορώδες πολυαιθυλένιο (5) |
| Τύπος | 3610J |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 3-15 ή 6-30 PSI, 0,2 -1,0 ή 0,4 -2,0 φράζει, πνευματικό σήμα |
| Πιστοποίηση ασφάλειας | Μηδέν |
| Διάγνωση | Αριθ. |
| Σήμα εισαγωγής | ηλεκτρικός |
| Όνομα προϊόντων | spirax positioner βαλβίδων sarco αξία έξυπνο ηλεκτρο πνευματικό positioner EP500 |
|---|---|
| Πρότυπο | EP500 |
| Temp. σειρά | -30°C σε +85°C |
| Εμπορικό σήμα | Westlock |
| Άξονας και υλικό | ανοξείδωτο |
| Όνομα προϊόντων | IMI έξυπνα positioner ΕΤΠ SA/CL πνευματικά και electro-pneumatic positioners για τον ψαρά EZ ET το σ |
|---|---|
| Πρότυπο | SA/CL |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας |
| Πίεση | Υψηλή πίεση |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20 σε 55°C (- 4 σε 122°F) |
| Αισθησία | 10% αλλαγή στην προσφορά |
|---|---|
| Ελάχιστο ρεύμα | 4-20 MA συνεχές συνεχές ρεύμα |
| Ταξινόμηση περιοχής | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, μη εμπρηστική, σκόνη |
| Περιορισμοί θερμοκρασίας λειτουργίας | -40 έως 82°C |
| Ηλεκτρική σύνδεση | 1/2-14 Σύνδεση καλωδίου NPT |
| Προϊόν | Διορθωτής θέσης |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Κύκλο ελέγχου | 4 έως 20 μΑ |
| Πεδίο ταξιδιού | Ρυθμίσιμο εντός της αρχικής διαδρομής / γωνίας περιστροφής της βαλβίδας· η διαδρομή μπορεί να περιορ |
| Όριο στατικής καταστροφής | 40 V, εσωτερικό όριο ρεύματος περίπου 40 mA |