| Συνδέσεις | Με φτερούγες |
|---|---|
| διαρροή | 00,01% X Δυνατότητα βαλβίδας |
| Ονομαστική πίεση | PN1.6~42MPa ANSI 150~2500LB |
| Εφοδιασμός | ΠΦΑ, διαφανές, επεξεργασμένο με τήξη |
| Βασικό λάθος | ± 1% |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα, Βαλβίδα Πεταλούδας, Βαλβίδα Διαφράγματος |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 100 psi (φιλτραρισμένος, στεγνός, αέρας χωρίς λάδι) |
| Κατανάλωση αέρα | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Αερόφρεμα | 1/4 "NPT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -4 έως 176 °F |
| Επιτρεπτή πίεση σημάτων | φραγμός 6 |
|---|---|
| Περιοχή ενεργοποιητών | 160 εκατ. ² · 320 εκατ. ² |
| Ανοίγοντας γωνία | 90° |
| Επιτρεπτές θερμοκρασίες | – 35 έως +90 °C σε συνεχή λειτουργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Εξοπλισμός πίεσης προμηθευτή αποθεμάτων Tartarini V/61 Αυτόματες βαλβίδες ανακούφισης με ελατήριο γι |
|---|---|
| Μοντέλο | V/61 |
| Κριτική Υπηρεσία | Μείωση θορύβου, δημιουργία κοιλότητας, διαβρωτική, χαμηλή ροή, διαβρωτική |
| Μάρκα | Tartarini |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτος, διπλός, κράμα |
| Όνομα προϊόντος | Εξοπλισμός Πίεσης Tartarini V/61 V60 V50 V51 Αυτόματες Βαλβίδες Ανακούφισης Ελατηρίου για Μειωτή Πίε |
|---|---|
| Μοντέλο | V/61 V60 V50 V51 |
| Κριτική Υπηρεσία | Μείωση θορύβου, δημιουργία κοιλότητας, διαβρωτική, χαμηλή ροή, διαβρωτική |
| Μάρκα | Tartarini |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτος, διπλός, κράμα |
| Ονομασία του προϊόντος | Ελεγκτής ευφυούς βαλβίδας Neles ND9000 |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Τάξη προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Επικοινωνία | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ΙΔΡΥΜΑ Fieldbus, Profibus PA |
| τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα ελέγχου |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα ανακούφισης πίεσης |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -40 ° έως +83 ° C (-40 ° έως +182 ° F) |
| Μέγιστη πίεση εισόδου | 210psi |
| Σύνδεση | 1/4npt |
| Τύπος | Σειρά 78 |
| Απόκλιση | ≤ 1% |
|---|---|
| Ελάχιστο ρεύμα | 3.6 MA για οθόνη 3.8 MA για λειτουργία |
| Σειρά σημάτων | 4 έως 20 MA |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
| Στον βαθμό προστασίας | IP 66/NEMA 4X |
| Θερμοκρασία | ≤ 0,15 %/10 K |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ενημέρωση | Αέριο |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
| Υστερέση | ≤ 0,3% |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα διαφράγματος |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυπική θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία |
| Μέσα προμήθειας | Αέρας, φυσικό αέριο |
| Εισόδου | Πνευματικός |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 50 psi |