| Στον βαθμό προστασίας | IP 54 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης Samson 4763 |
| Υστερέση | < 0,5% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Συνδέσεις | Πλακέτες (RF, RTJ), συγκόλληση με μύτη, συγκόλληση με πρίζες, ολοκληρωμένες φλάντζες (RF, RTJ) |
|---|---|
| Rangeability | 501 έως 20:1 |
| Χαρακτηριστικά ροής | Γραμμικό, τροποποιημένο Γραμμικό, τροποποιημένο Eq% |
| Ονομαστική πίεση | 1.6MPa έως 6.4MPa |
| Θέρμανση υγρού | -196 έως +565° (-320F έως +1050F) |
| Προμήθεια αέρα | 1.4-8 φραγμός (20-115 PSI) |
|---|---|
| Χωρητικότητα ροής | Βιογραφικό σημείωμα 0.5-20 |
| Αεροπορικές συνδέσεις | G ή NPT |
| Προαιρετική βαλβίδα σόλενοειδούς | Με |
| Δύναμη προμήθειας | 4 έως 20mA, με τροφοδοσία κυκλώματος |
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20mA |
|---|---|
| Πίεση σήματος | Μαξ. 0 έως 6,0 Bar |
| Συμμετοχή | Γραμμικός ενεργοποιητής, μεμονωμένης δράσης |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Τύπος | TM14 |
| Όνομα προϊόντων | Έξυπνο πνευματικό positioners AVP300/301/302 Azbil positioner |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | AZBIL |
| Πρότυπο | AVP300/301/302 |
| Matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Ύφος βαλβίδων | positioner |
| Χρήση | Μέχρι το επίπεδο 24 |
|---|---|
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 20MM έως 200MM |
| Περιβάλλον πίεσης | Ατμοσφαιρική πίεση |
| Θέρμανση υγρού | -196 έως +565° (-320F έως +1050F) |
| Επίπεδα διακόσμησης | Φλάντζες |
| Επίπεδα διακόσμησης | Φλάντζες |
|---|---|
| Μέση θερμοκρασία | -100°C έως 600°C |
| Αξιολόγηση σώματος | Αντικειμενικές τιμές |
| Ονομαστική πίεση | 1.6MPa έως 6.4MPa |
| Χαρακτηριστικά ροής | Γραμμικό, τροποποιημένο Γραμμικό, τροποποιημένο Eq% |
| Υλικό | Σιδηρούντα οζώδη, θερμικά επεξεργασμένα |
|---|---|
| Έμφυτα χαρακτηριστικά | Γραμμικό |
| διαρροή | 00,01% X Δυνατότητα βαλβίδας |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| περιποίηση | Εκκεντρική περιστρεφόμενη πρίζα |
| όνομα | 301K/332K βαλβίδα ελέγχου κατ' ευθείαν μέσω της βαλβίδας σφαιρών για το koso βαλβίδων με Flowserve p |
|---|---|
| Τύπος | 301K |
| Πλήρης άντεξε το μέγεθος | 1/2» (15A) σε 16» (400A) |
| Μειωμένος άντεξε το μέγεθος | 4» x3» σε 18» Χ 16» |
| Βαθμολογία | Κατηγορία Ansi 150 έως 300, JIS 10K σε 40K |
| Σχήμα | 67C, 67CR, 67CF και 67CFR |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα/ανοξείδωτο |
| Μάρκα | ψαράς |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | φραγμός 450 psig/31,0 |
| Μέγιστη πίεση εισόδου | φραγμός 1000 psig/69,0 |