| Τύπος | 3620J |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA ανάλογο |
| Διεπαφή στοιχείων | Συνδεμένος με καλώδιο |
| Διάγνωση | Αριθ. |
| Σήμα εισαγωγής | ηλεκτρικός |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | AVP 100 |
| Σήμα παραγωγής | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Πίεση παροχής αέρα | 140 σε 700kPa |
| Ηλεκτρικές συνδέσεις | 1/2 NPT εσωτερικό νήμα |
| Διαμόρφωση λογισμικού | Λογισμικό Flowserve Logix |
|---|---|
| Στέλεχος ταξιδιού | 10 - 100 mm (για γραμμικές βαλβίδες) |
| Χαρακτηρισμός βαλβίδων | Γραμμικό, ίσο %, γρήγορο ανοιχτό (επιλέξιμο) |
| Ακρίβεια | <± 0,5% του εύρους |
| Δείκτες βρόχου | : LCD για θέση, σήμα και συναγερμοί |
| Τύπος | Πνευματικοί ενεργοποιητές διαφράγματος |
|---|---|
| Τύπος κίνησης | Γραμμικό στέλεχος, Τύπος κίνησης περιστροφικού στελέχους |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 140, 300, 340 kPa |
| Σειρά άνοιξη | 20-100, 80-200, 120-300 kPa |
| Μέγιστη διαδρομή/γωνία | 20mm, 30mm, 40mm, 80mm, 60° |
| Πιστοποιητικά | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, φυσικό αέριο πιστοποιημένο |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Χρήση | Υπηρεσία θρόμβωσης |
|---|---|
| Αισθησία | < 0,1% |
| Στον βαθμό προστασίας | IP 54 |
| Πίεση σήματος | Μαξ. 0 έως 6,0 Bar |
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20mA |
| Υστερέση | 00,75% της περιόδου παραγωγής |
|---|---|
| Ελάχιστο ρεύμα | 4-20 MA συνεχές συνεχές ρεύμα |
| Αισθησία | 10% αλλαγή στην προσφορά |
| Τύπος προϊόντος | Θέση βαλβίδας |
| Υλικά | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκό, χαλκό, χαμηλό χαλκό, κράμα αλουμινίου |
| Εφαρμόσιμος ενεργοποιητής | Πνευματικές μονάδες και διπλής δράσης, γραμμικές και περιστρεφόμενες |
|---|---|
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Σύστημα επικοινωνίας | Επικοινωνία SFN (Μοντέλο AVP300/301/302)/HART6 (Μοντέλο AVP302) |
| Σήμα εξόδου | 4-20 mA DC (μετάδοση ταξιδιού) |
| αντικεραυνική προστασία | Μέγιστη τιμή υπέρτασης τάσης: 12 kV/Τιμή αιχμής υπέρτασης ρεύματος: 1000 A |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Τύπος | PD DVC6200 $SIS |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ |
| Διεπαφή στοιχείων | Συνδεμένος με καλώδιο |
| Διάγνωση | Ναι |
| Σήμα εισαγωγής | Ηλεκτρικός, πνευματικός |