| Σχετική υγρασία περιβάλλοντος | ≤93%RH |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, νήμα |
| Σήμα ελέγχου | 4-20mA/0-10V |
| Διορθωτής θέσης | Προαιρετικός |
| Ονομαστική διαμέτρου | DN15 -DN600 (½ "-24") |
| Εύρος πίεσης | Μέχρι 40 bar |
|---|---|
| Σήμα ελέγχου | 4-20mA/0-10V |
| Υποθετικός | νέος |
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, νήμα |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Κλίμακα πίεσης | Μέχρι 40 bar |
|---|---|
| Σήμα ελέγχου | 4-20mA/0-10V |
| Υποθετικός | Νέος |
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, νήμα |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ευαισθησία | Έως 150: 1 |
|---|---|
| Βάρος | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο όργανο |
| Υγρό υλικό | Από ανοξείδωτο χάλυβα? 316 / 316L και CF3M |
| Ασύρματη τιμή ενημέρωσης | 1 δευτερόλεπτο έως 60 λεπτά, επιλέξιμο από τον χρήστη |
| Εύρος μέτρησης | Μέχρι 2000 διαφορικό PSI (φραγμός 137,89) |
| Εύρος πίεσης | Μέχρι 40 bar |
|---|---|
| Σήμα ελέγχου | 4-20mA/0-10V |
| Υποθετικός | νέος |
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, νήμα |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ευαισθησία | Έως 150: 1 |
|---|---|
| Βάρος | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο όργανο |
| Υγρό υλικό | Από ανοξείδωτο χάλυβα? 316 / 316L και CF3M |
| Ασύρματη τιμή ενημέρωσης | 1 δευτερόλεπτο έως 60 λεπτά, επιλέξιμο από τον χρήστη |
| Εύρος μέτρησης | Μέχρι 2000 διαφορικό PSI (φραγμός 137,89) |
| Σήμα εξόδου | Δισύρματα 4-20 mA με πρωτόκολλο HART. |
|---|---|
| Ακρίβεια | ±2 mm (πρότυπο απόδοσης για υγρά). |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτείται με βρόχο (δύο καλωδίων) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο |
| Χρόνος παράδοσης | 8-12 Εβδομάδες |
| Σήμα εξόδου | Δισύρματα 4-20 mA με πρωτόκολλο HART. |
|---|---|
| Ακρίβεια | ±2 mm (πρότυπο απόδοσης για υγρά). |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτείται με βρόχο (δύο καλωδίων) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο |
| Χρόνος παράδοσης | 8-12 Εβδομάδες |
| Σήμα εξόδου | Δισύρματα 4-20 mA με πρωτόκολλο HART. |
|---|---|
| Ακρίβεια | ±2 mm (πρότυπο απόδοσης για υγρά). |
| Τροφοδοτικό | Τροφοδοτείται με βρόχο (δύο καλωδίων) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο |
| Χρόνος παράδοσης | 8-12 Εβδομάδες |
| Μετρολογική σφράγιση | Ναί |
|---|---|
| Σταθερότητα | Τυπικά < ± 0,5 mm (0,020 ίντσες) |
| Ακρίβεια | ± 0,5 mm |
| Τύπος | ισόπεδος μετρητής |
| Ποσοστό ενημέρωσης | Νέα μέτρηση κάθε 0,3 δευτερόλεπτα. |