| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Αρχή μέτρησης | Κατευθυνόμενο ραντάρ |
| Πίεση διαδικασίας/μέγιστο. όριο υπερπίεσης | Κενό...400 bar (Κενό...5800 psi) |
| Ανακοίνωση | 4 ... 20 Ma Hart Profibus Pa Foundation FieldBus |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -50...+80 °C (-58...+176 °F) |
| Ακρίβεια | ±0,1% |
|---|---|
| υλικό | PTFE, PFA, 316L |
| Θερμοκρασία διεργασίας | -80°C...200°C, -112°F...392°F |
| Σύνδεση επεξεργασίας | G1/2, G 3/4, G 1, G1 1/2 /NPT 1/2, NPT 3/4, NPT 1", NPT1 1/2 |
| Πίεση διαδικασίας/μέγιστο. όριο υπερπίεσης | Κενό ... 100 bar (Vaccum ... 1450 psi) |
| Εύρος μέτρησης | Μέχρι 2000 διαφορικό PSI (φραγμός 137,89) |
|---|---|
| Ασύρματη σειρά | Εσωτερική κεραία (225 m) |
| Αισθησία | Μέχρι 150:1 |
| Βάρος | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέσο |
| Ασύρματος ρυθμός ενημέρωσης | 1 δευτερόλεπτο έως 60 λεπτά, επιλέξιμο από τον χρήστη |
| Ονομασία του προϊόντος | Πομπός στάθμης ραντάρ Rosemount 5600 |
|---|---|
| Ακρίβεια | ±3 χιλ. ή ±0,03% της πλήρους κλίμακας |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλινο/PTFE/PP |
| Περιοχή πίεσης | Μέχρι 40 bar |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°c σε +200°c |
| Τροφοδοτικό | (100~240)VAC, 50/60Hz / (18~28)VDC |
|---|---|
| Ακρίβεια | ±0,3%FS / ±0,5%FS |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | Κύρια μονάδα: (-20~60)℃, Probe: (-20~80)℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | (-20 ~ 80) ℃ |
| Αξιολόγηση Προστασίας | Κύρια μονάδα: IP65, Ανιχνευτής: IP68 |
| Συνδέσεις | Φλάντζα, βιδωτή, συγκολλημένη |
|---|---|
| Υλικό | ανθρακούχο χάλυβα, ανοξείδωτο ατσάλι, chrome-moly |
| Τύπος | συσκευή αποστολής σημάτων επιπέδων |
| Ακρίβεια | ± 0,1% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλιμα κιβώτια |
| Τύπος κεραίας | Τύπος φακού |
|---|---|
| Προστασία από εκρήξεις | ATEX, FM, IECEX, NEPSI Certified |
| Σήμα εξόδου | 4 έως 20 Ma με Χαρτ |
| Ενεργοποιητής | Ηλεκτρικός |
| Υλική μεμβράνη διαδικασίας | 316L, κράμα C, Ταντάλ, Μονέλ, |
| Εύρος πίεσης | Μέχρι 40 bar |
|---|---|
| Σήμα ελέγχου | 4-20mA/0-10V |
| Υποθετικός | νέος |
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, νήμα |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Κλίμακα πίεσης | Μέχρι 40 bar |
|---|---|
| Σήμα ελέγχου | 4-20mA/0-10V |
| Υποθετικός | Νέος |
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, νήμα |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ΙΔΡΥΜΑ Fieldbus, Profibus PA |
| Κλίμακα πίεσης | Μέχρι 40 bar |
|---|---|
| Σήμα ελέγχου | 4-20mA/0-10V |
| Υποθετικός | Νέος |
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, νήμα |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |