| Αισθησία | Μέχρι 150:1 |
|---|---|
| Βάρος | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέσο |
| Βρεγμένο υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 316 / 316L και CF3M |
| Ασύρματος ρυθμός ενημέρωσης | 1 δευτερόλεπτο έως 60 λεπτά, επιλέξιμο από τον χρήστη |
| Εύρος μέτρησης | Μέχρι 2000 διαφορικό PSI (φραγμός 137,89) |
| Test Hole | 4 Holes |
|---|---|
| Mounting | Flanges, Threads, Various Antennae |
| Power Consumption | ≤8W |
| Housing Material | Aluminum, Stainless Steel |
| Power | 0.2-2.2KW |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
|---|---|
| Βάρος | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέσο |
| Αισθησία | Μέχρι 150:1 |
| Βρεγμένο υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 316 / 316L και CF3M |
| Ζωή της μονάδας ισχύος | Μέχρι 10 έτη ζωής, αντικαταστάσιμο στο πεδίο (παραγγείλετε ξεχωριστά) |
| Επιλογές φλαντζών | Αντικείμενο: |
|---|---|
| Αισθησία | Μέχρι 150:1 |
| Πεδίο μέτρησης | Ψηφιακό ή αναλογικό |
| Εύρος μέτρησης | Μέχρι 2000 διαφορικό PSI (φραγμός 137,89) |
| Ασύρματη σειρά | Εσωτερική κεραία (225 m) |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -200°C έως +850°C |
|---|---|
| Βάρος | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέσο |
| Επιλογές φλάντζας | Αντικείμενο: |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Ασύρματος ρυθμός ενημέρωσης | 1 δευτερόλεπτο έως 60 λεπτά, επιλέξιμο από τον χρήστη |
| Βρεγμένο υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 316 / 316L και CF3M |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -200°C έως +850°C |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Πεδίο μέτρησης | Ψηφιακό ή αναλογικό |
| Ζωή της μονάδας ισχύος | Μέχρι 10 έτη ζωής, αντικαταστάσιμο στο πεδίο (παραγγείλετε ξεχωριστά) |
| Ασύρματος ρυθμός ενημέρωσης | 1 δευτερόλεπτο έως 60 λεπτά, επιλέξιμο από τον χρήστη |
|---|---|
| Ζωή της μονάδας ισχύος | Μέχρι 10 έτη ζωής, αντικαταστάσιμο στο πεδίο (παραγγείλετε ξεχωριστά) |
| Βρεγμένο υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 316 / 316L και CF3M |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20 ΑΡΣΕΝΙΚΌ ΕΛΆΦΙ ΜΑ |
| Ασύρματη σειρά | Εσωτερική κεραία (225 m) |
| Βρεγμένο υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 316 / 316L και CF3M |
|---|---|
| Βάρος | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέσο |
| Ασύρματη σειρά | Εσωτερική κεραία (225 m) |
| Εύρος μέτρησης | Μέχρι 2000 διαφορικό PSI (φραγμός 137,89) |
| Αισθησία | Μέχρι 150:1 |
| Εύρος μέτρησης | (0 ~ 5) m / (0 ~ 10) m |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | (-20 ~ 80) ℃ |
| Επίπεδο προστασίας | Εργαλείο: IP65, Probe: IP68 |
| Τροφοδοσία | (18 ~ 28) VDC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από χαρτόνι + προστασία |
| Βρεγμένο υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 316 / 316L και CF3M |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας | -200°C έως +850°C |
| Πεδίο μέτρησης | Ψηφιακό ή αναλογικό |
| Ασύρματη σειρά | Εσωτερική κεραία (225 m) |
| Ασύρματος ρυθμός ενημέρωσης | 1 δευτερόλεπτο έως 60 λεπτά, επιλέξιμο από τον χρήστη |