| Τύπος | flowmeter δίνης |
|---|---|
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θερμοκρασία | Θερμοκρασία |
| Προστασία εισόδου | IP 66/67 |
| Πίεση | Μέγ. 100 bar / 1450 psi |
| Working Voltage | DC(18~30)V |
|---|---|
| Conditional | New |
| Maximum Pressure | 200 Barg |
| Protection Level | IP67 |
| Output Accuracy | ±1%F.S |
| Εύρος μέτρησης | Μέχρι 2000 διαφορικό PSI (φραγμός 137,89) |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -200°C έως +850°C |
| Αισθησία | Μέχρι 150:1 |
| Επιλογές φλαντζών | Αντικείμενο: |
| Βάρος | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέσο |
| Επιλογές φλαντζών | Αντικείμενο: |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | Ψηφιακό ή αναλογικό |
| Ασύρματη σειρά | Εσωτερική κεραία (225 m) |
| Βρεγμένο υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 316 / 316L και CF3M |
| Αισθησία | Μέχρι 150:1 |
| Όνομα προϊόντος | Ηλεκτρομαγνητικό Flowmeter |
|---|---|
| Πίεση διαδικασίας/μέγιστο. όριο υπερπίεσης | Κενό ...+25 bar (κενό ...+362,6 psi) |
| Αρχή μέτρησης | Ηλεκτρομαγνητικό Flowmeter |
| Ανακοίνωση | 4 ... 20 Ma Hart |
| Θερμοκρασία επεξεργασίας | -40 ...+200 ° C (-40 ...+392 ° F) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20 Χαρτ |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας διαδικασίας | Έως 1300 ° F (705 ° C) ή 1922 ° F (1050 ° C) |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | 40 έως +149 ° F (-40 έως +65 ° C) |
| Τύπος μέτρησης | Οξυγόνο, ζιρκόνια - δίσκος συγκόλλησης |
| Διαστάσεις | Επιλογές μήκους ανίχνευσης από 18 έως 6 πόδια |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20 Χαρτ |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας διαδικασίας | Έως 1300 ° F (705 ° C) ή 1922 ° F (1050 ° C) |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | 40 έως +149 ° F (-40 έως +65 ° C) |
| Τύπος μέτρησης | Οξυγόνο, ζιρκόνια - δίσκος συγκόλλησης |
| Διαστάσεις | Επιλογές μήκους ανίχνευσης από 18 έως 6 πόδια |
| Τύπος | flowmeter δίνης |
|---|---|
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θερμοκρασία | Θερμοκρασία |
| Προστασία εισόδου | IP 66/67 |
| Πίεση | Μέγ. 100 bar / 1450 psi |
| βάρος | Περίπου 2,9 λίβρες (1330 γραμμάρια) |
|---|---|
| Εσωτερική μνήμη | 2 GB NAND και 32 GB εκτεταμένο flash |
| Εμφάνιση | 5.7 ίντσες (14,5 cm) χρωματική ανθεκτική οθόνη αφής VGA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 σε 55°C (- 4 σε 122°F) |
| Σοκ | Δοκιμάστηκε να επιβιώσει σε δοκιμή πτώσης 1 μέτρου στο τσιμέντο |
| Θερμοκρασία | -40...+240°C / -40...+465°F |
|---|---|
| Προστασία εισόδου | IP 66/67 |
| Πίεση | Μέγ. 100 bar / 1450 psi |
| Επαναληψιμότητα | ± 0,1% της μετρημένης τιμής |
| Εύρος μέτρησης | 4...20 mA (μέγ. 20,8 mA) + πρωτόκολλο HART |