| Επίπεδο προστασίας | IP67 |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου ή ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θερμοκρασία επεξεργασίας | -40 ℃ ~+80 ℃/-40 ℃ ~+150 ℃ |
| Επεξεργασία επικοινωνίας | RS485, Modbus, Hart |
| Παραγωγή συσκευών αποστολής σημάτων | 4 ~ 20mA |
| Ευαισθησία | Έως 150: 1 |
|---|---|
| Βάρος | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο όργανο |
| Υγρό υλικό | Από ανοξείδωτο χάλυβα? 316 / 316L και CF3M |
| Ασύρματη τιμή ενημέρωσης | 1 δευτερόλεπτο έως 60 λεπτά, επιλέξιμο από τον χρήστη |
| Εύρος μέτρησης | Μέχρι 2000 διαφορικό PSI (φραγμός 137,89) |
| Κλίμακα πίεσης | Μέχρι 40 bar |
|---|---|
| Σήμα ελέγχου | 4-20mA/0-10V |
| Υποθετικός | Νέος |
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, νήμα |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Σήμα εξόδου | 4-20 mA (ενεργός ή παθητικός βρόχος), πρωτόκολλο HART (προαιρετικό) |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C έως +85°C |
| Προστασία εισόδου | IP66 / IP67 |
| Τυπικές εφαρμογές | Επίπεδο διαχωριστή, δεξαμενές αποθήκευσης, δοχεία διεργασίας, πετρέλαιο & αέριο, χημικά |
| Τροφοδοτικό | 12-30 VDC (Loop-powered) |
| Σήμα εξόδου | 4-20 mA (ενεργός ή παθητικός βρόχος), πρωτόκολλο HART (προαιρετικό) |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C έως +85°C |
| Προστασία εισόδου | IP66 / IP67 |
| Τυπικές εφαρμογές | Επίπεδο διαχωριστή, δεξαμενές αποθήκευσης, δοχεία διεργασίας, πετρέλαιο & αέριο, χημικά |
| Τροφοδοτικό | 12-30 VDC (Loop-powered) |
| Έξοδος / πρωτόκολλο | 4-20 Ma με Hart. Ίδρυμα FieldBus; Profibus PA |
|---|---|
| Οθόνη/Διασύνδεση | Εικονική οθόνη LCD, οθόνη LCD με τοπική διεπαφή χειριστή (LOI) ή LED |
| Βαθμολογία IP | IP66 |
| Τοποθέτηση / περίβλημα | Βάση κεφαλής (DIN A), Βάση πεδίου, σιδηροτροχιά |
| Διάγνωση | Ναί |
| Ακρίβεια | ±0,1% |
|---|---|
| υλικό | PTFE, PFA, 316L |
| Θερμοκρασία διεργασίας | -80°C...200°C, -112°F...392°F |
| Σύνδεση επεξεργασίας | G1/2, G 3/4, G 1, G1 1/2 /NPT 1/2, NPT 3/4, NPT 1", NPT1 1/2 |
| Πίεση διαδικασίας/μέγιστο. όριο υπερπίεσης | Κενό ... 100 bar (Vaccum ... 1450 psi) |
| Τροφοδοτικό | 12-30 VDC (Loop-powered) |
|---|---|
| Προστασία εισόδου | IP66 / IP67 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C έως +85°C |
| Σήμα εξόδου | 4-20 mA (ενεργός ή παθητικός βρόχος), πρωτόκολλο HART (προαιρετικό) |
| Υλικό | Ηλεκτρονικό περίβλημα από αλουμίνιο ή ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ασύρματος ρυθμός ενημέρωσης | 1 δευτερόλεπτο έως 60 λεπτά, επιλέξιμο από τον χρήστη |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20 MA HART |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -200°C έως +850°C |
| Επιλογές φλάντζας | Αντικείμενο: |
| Εύρος μέτρησης | Μέχρι 2000 διαφορικό PSI (φραγμός 137,89) |
|---|---|
| Ανακοίνωση | Πρωτόκολλο4-20 Ma Hart, WirelessHart, Ίδρυμα, FieldBus, Profibus |
| Διάγνωση | Βασικές διαγνώσεις, ακεραιότητα βρόχου |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διαβρεγμένο υλικό | 316L SST, κράμα |