| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -50...+80 °C (-58...+176 °F) |
|---|---|
| Μήκος αισθητήρα | Αισθητήρας ράβδου: 10 m / Αισθητήρας σχοινιού: 45 m / Ομοαξονικός καθετήρας: 6 m |
| Ανακοίνωση | 4 ... 20 Ma Hart Profibus Pa Foundation FieldBus |
| Πίεση διαδικασίας/μέγιστο. όριο υπερπίεσης | Κενό...400 bar (Κενό...5800 psi) |
| Αρχή μέτρησης | Κατευθυνόμενο ραντάρ |
| Εύρος πίεσης | Μέχρι 40 bar |
|---|---|
| Σήμα ελέγχου | 4-20mA/0-10V |
| Υποθετικός | νέος |
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, νήμα |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Κλίμακα πίεσης | Μέχρι 40 bar |
|---|---|
| Σήμα ελέγχου | 4-20mA/0-10V |
| Υποθετικός | Νέος |
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, νήμα |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Κλίμακα πίεσης | Μέχρι 40 bar |
|---|---|
| Σήμα ελέγχου | 4-20mA/0-10V |
| Υποθετικός | Νέος |
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, νήμα |
| Υποστήριξη πρωτοκόλλου | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ευαισθησία | Έως 150: 1 |
|---|---|
| Βάρος | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο όργανο |
| Υγρό υλικό | Από ανοξείδωτο χάλυβα? 316 / 316L και CF3M |
| Ασύρματη τιμή ενημέρωσης | 1 δευτερόλεπτο έως 60 λεπτά, επιλέξιμο από τον χρήστη |
| Εύρος μέτρησης | Μέχρι 2000 διαφορικό PSI (φραγμός 137,89) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -76 έως 392 °F (-60 έως 200 °C) |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA HART7,WirelessHAR |
| Υλικό | Ορείχαλκος, κράμα αλουμινίου |
| Ακρίβεια | ± 2 mm |
| Τροφοδοτικό | 12-35 VDC (30 VDC σε εγγενώς ασφαλείς εγκαταστάσεις) |
| Ακρίβεια | ± 2 mm |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 12-35 VDC (30 VDC σε εγγενώς ασφαλείς εγκαταστάσεις) |
| Συχνότητα μέτρησης | 80 GHz |
| Τύπος κεραίας | Process Seal, Lens Antenna, ATAP Lens Antenna |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -76 έως 392 °F (-60 έως 200 °C) |
| Ακρίβεια | ± 2 mm |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 12-35 VDC (30 VDC σε εγγενώς ασφαλείς εγκαταστάσεις) |
| Συχνότητα μέτρησης | 80 GHz |
| Τύπος κεραίας | Process Seal, Lens Antenna, ATAP Lens Antenna |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -76 έως 392 °F (-60 έως 200 °C) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -50...+80 °C (-58...+176 °F) |
|---|---|
| Μήκος αισθητήρα | Αισθητήρας ράβδου: 10 m / Αισθητήρας σχοινιού: 45 m / Ομοαξονικός καθετήρας: 6 m |
| Ανακοίνωση | 4 ... 20 Ma Hart Profibus Pa Foundation FieldBus |
| Πίεση διαδικασίας/μέγιστο. όριο υπερπίεσης | Κενό...400 bar (Κενό...5800 psi) |
| Αρχή μέτρησης | Κατευθυνόμενο ραντάρ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -76 έως 392 °F (-60 έως 200 °C) |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA HART7,WirelessHAR |
| Υλικό | Ορείχαλκος, κράμα αλουμινίου |
| Ακρίβεια | ± 2 mm |
| Τροφοδοτικό | 12-35 VDC (30 VDC σε εγγενώς ασφαλείς εγκαταστάσεις) |