| Όνομα προϊόντος | Rotork YTC έξυπνος ηλεκτροπνευματικός ρυθμιστής θέσης YT-3300 YT-3350 ρυθμιστής βαλβίδας ελέγχου θέσ |
|---|---|
| Μάρκα | ROTORK YTC |
| Μοντέλο | YT-3300 YT-3350 |
| Κάθισμα, κύρια βαλβίδα | CTFE, Vespel SP21 |
| Καπό, πίσω-ΚΑΠ, σώμα | Ορείχαλκος, 303 ανοξείδωτο, ανοξείδωτο 316 |
| Εφαρμογή | Γενικός |
|---|---|
| Υλικό | Χύσιμο |
| θερμοκρασία των μέσων | Μέτρια θερμοκρασία |
| Πίεση | Μέσης Πίεσης |
| Εξουσία | Πνευματικός |
| Ονομασία του προϊόντος | Πρωτότυπος οπτικοακουστικός μηχανισμός UAS Logix 3200 MD πνευματικός ψηφιακός οπτικοακουστικός μηχαν |
|---|---|
| Σχήμα | SA/CL |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή Θερμοκρασία |
| Πίεση | Υψηλή πίεση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 σε 55°C (- 4 σε 122°F) |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
|---|---|
| Διαγνωστικά | - Όχι, όχι. |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι εν λόγω εταιρείες μπορούν να χρησιμοποιούν τα στοιχεία που αναφέρονται στην παράγραφο |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Type | Digital valve positioner |
|---|---|
| Storage Temperature Limits | -58°F to 200°F (-50°C to 93°C) |
| Relative Humidity | 10 to 90% non-condensing |
| Supply Pressure Effect | 0.05% per psi |
| Valve type | Ball valve, butterfly valve, Check valve, Gate valve, globe valve, Diaphragm valve |
| Τύπος προϊόντος | θέτης βαλβίδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Θερμοηλεκτρική Πετροχημική Βιομηχανία |
| Ανακοίνωση | Ανατροφοδότηση αναλογικού σήματος |
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,14 έως 0,7 MPa |
| Προστασία | Explosionproof τύπος |
| Πρότυπο | spirax έξυπνα Positioners βαλβίδων sarco sp7-10, SP7-11 και SP7-12 με τη βαλβίδα ελέγχου EZ |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | καλώδιο 2 |
| Σήμα παραγωγής | 4 συνεχές ρεύμα ~ 20 μΑ |
| Εμπορικό σήμα | Spirax Sarco |
| Λεωφορείο/αισθητήρας | 4-20 συσκευή αποστολής σημάτων μΑ |
| Όνομα προϊόντος | TopWorx PD Smart Positioner Valve Positioner |
|---|---|
| Διαμορφώσιμοι συναγερμοί | (PD100) Όχι · (PD200) Ναι |
| Πίεση αέρα | 2.8 έως 8 bar (40 έως 116 psi) |
| Δράση ενεργοποιητή | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40 ° C έως +65 ° C (-40 ° F έως +149 ° F) |
| Ονομασία προϊόντος | Διορθωτής θέσης βαλβίδας με ψηφιακό σύστημα ροής 520MD |
|---|---|
| Η υγρασία | 0-100% Μη συμπυκνωτικό |
| Η παροχή τάσης (μέγιστη) | 30 VDC |
| Βάρος του ελεγκτή θέσης βαλβίδας | 3,5 κλ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| θερμοκρασία μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
|---|---|
| Μαργαρίτης | Κράμα/χάλυβα |
| Ευαισθησία | ± 0,2% FS |
| Τροφοδοσία | Δύο συρματόσχοινα, 4-20 MA 10,0 έως 30,0 VDC |
| Υλικό σώματος | Ανοξείδωτος χάλυβα, ανθρακούχος, χυτοσίδηρος |