| Σειρά σημάτων | 4 έως 20 MA |
|---|---|
| Ενημέρωση | Αέριο |
| Ελάχιστο ρεύμα | 3.6 MA για οθόνη 3.8 MA για λειτουργία |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
| Στον βαθμό προστασίας | IP 66/NEMA 4X |
| Advanced Self‑Diagnostics | Continuous monitoring of valve deviation, supply pressure, and internal health |
|---|---|
| Operating Temperature | –40 °C to +85 °C |
| Housing Material | Aluminum alloy with corrosion‑resistant coating |
| Wide Supply Pressure Range | 20–100 psi (1.4–6.9 bar) for versatile actuator compatibility |
| Explosion‑Proof Rating | Class I Div 1 (NEC), ATEX Zone 1 |
| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο Ή Ατσάλι |
|---|---|
| Πίεση εφοδιασμού | 10,4-8bar |
| Τάξη προστασίας | Διάκριση IP66 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υγρασία | Κατηγορία 1 |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Σύνθεση αλουμινίου |
| Τύπος πνευματικής σύνδεσης | 0.25 ίντσες 18 NPT G 1/4 |
| Επίπεδο ασφάλειας | SIL 3 |
| Πίεση εισαγωγής | 1.4-6 μπάρα 20-90 Psi |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Σύνθεση αλουμινίου |
| Τύπος πνευματικής σύνδεσης | 0.25 ίντσες 18 NPT G 1/4 |
| Επίπεδο ασφάλειας | SIL 3 |
| Πίεση εισαγωγής | 1.4-6 μπάρα 20-90 Psi |
| Packaging Details | Packing type: cardboard box/non-fumigation wooden box |
|---|---|
| Μάρκα | FOXBORO |
| Model Number | FOXBORO SRD991 |
| Έγγραφο | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Καταχωρήσεις αγωγών | (2) 1/2 |
|---|---|
| Υλικό καθισμάτων | Μαλακό ή μεταλλικό |
| Σειρά πίεσης εισαγωγής | 1.5 έως 6.0 bar |
| θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20°C έως +60°C |
| Έλεγχος θέσης | Διαμόρφωση |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Σύνθεση αλουμινίου |
| Τύπος πνευματικής σύνδεσης | 0.25 ίντσες 18 NPT G 1/4 |
| Επίπεδο ασφάλειας | SIL 3 |
| Πίεση εισαγωγής | 1.4-6 μπάρα 20-90 Psi |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισαγωγής | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισαγωγής | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |