| Βάση | Άμεση τοποθέτηση σε γραμμικούς (στέλεχος) ή περιστροφικούς ενεργοποιητές (ISO 5211). |
|---|---|
| Σύνδεση αέρα τροφοδοσίας | 1/4" NPT (κοινό) |
| Υλικά (Στέγαση) | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο ατσάλι ή επικαλυμμένο χυτοσίδηρο |
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | Συνήθως 1,4 έως 7 Bar (20 έως 100 Psig) |
| Σήμα εισόδου (πνευματικό) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Ελάχιστο ρεύμα | 3.6 MA για οθόνη 3.8 MA για λειτουργία |
|---|---|
| Απόκλιση | ≤ 1% |
| Κατεύθυνση δράσης | Αναστρέψιμο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Στον βαθμό προστασίας | IP 66/NEMA 4X |
|---|---|
| Θερμοκρασία | ≤ 0,15 %/10 K |
| Υστερέση | ≤ 0,3% |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
| χαρακτηριστικό | Ελέγχου της βαλβίδας ελέγχου Neles Neles Positioner |
| Ενημέρωση | Αέριο |
|---|---|
| Σειρά σημάτων | 4 έως 20 MA |
| Αισθησία | ≤ 0,1% |
| Κατεύθυνση δράσης | Αναστρέψιμο |
| Στον βαθμό προστασίας | IP 66/NEMA 4X |
| Επικοινωνία | HART® |
|---|---|
| Κύκλο ελέγχου | 4 έως 20 μΑ |
| Όριο στατικής καταστροφής | 40 V, εσωτερικό όριο ρεύματος περίπου 40 mA |
| Αριθμό μοντέλου | 3730 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Συμβατότητα τοποθέτησης | Πλήρης σειρά GULDE και άλλοι ενεργοποιητές που πληρούν τα πρότυπα IEC/VDI/NAMUR |
|---|---|
| Σήμα εισόδου | Πρότυπο DC 4-20 mA, ελάχ. 8,5V (αναλογικό) / 9,0V (HART) |
| Δράση εξόδου | 0,5 έως 7 bar, μονής δράσης, φτάνει το 95% της προσφοράς |
| Παροχή αέρα | Μέγιστο 7 bar, απαιτεί καθαρό ξηρό αέρα σύμφωνα με το πρότυπο ISA 7.0.01 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 έως 85 °C, η οθόνη LCD μπορεί να παρουσιάσει βλάβη κάτω από -20 °C |
| Ονομασία | Κινέζικη βαλβίδα ελέγχου με τοποθετητή βαλβίδας Neles NDX Mesto και πνευματικό ενεργοποιητή |
|---|---|
| Υλικό | Διοργάνωση |
| Θέρμανση των μέσων | Μέση θερμοκρασία |
| Πίεση | Μέση πίεση |
| Δύναμη | Πνευματικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Πρωτότυπος οπτικοακουστικός μηχανισμός UAS Logix 3200 MD πνευματικός ψηφιακός οπτικοακουστικός μηχαν |
|---|---|
| Σχήμα | SA/CL |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή Θερμοκρασία |
| Πίεση | Υψηλή πίεση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 σε 55°C (- 4 σε 122°F) |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
|---|---|
| Διαγνωστικά | - Όχι, όχι. |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι εν λόγω εταιρείες μπορούν να χρησιμοποιούν τα στοιχεία που αναφέρονται στην παράγραφο |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Type | Digital valve positioner |
|---|---|
| Storage Temperature Limits | -58°F to 200°F (-50°C to 93°C) |
| Relative Humidity | 10 to 90% non-condensing |
| Supply Pressure Effect | 0.05% per psi |
| Valve type | Ball valve, butterfly valve, Check valve, Gate valve, globe valve, Diaphragm valve |