| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Πίεση πηγής αέρα | 0,2~0,8MPa |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -30℃~+70℃ (Τυπικό) |
| Βαθμολογία προστασίας | IP65 |
| βασικό λάθος | ≤ ± 1% |
| Σήμα εισόδου | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
| Διάγνωση | Ναί |
|---|---|
| Κατηγορία προστασίας | IP66 |
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Υλικό στέγασης | Χρωματισμένο αλουμίνιο χαμηλού χαλκού (ASTM A360) |
|---|---|
| Βαθμολογία προστασίας | IP66 / NEMA 4x |
| Βάρος | 2 κιλά (4.5 λίβρες) |
| Ισχύς/Σήμα εισόδου | 3,2-24 mA; Συμμόρφωση: 9 VDC στα 20 mA, 11 VDC στα 4 mA |
| Προαιρετικές εξόδους | Δύο διακόπτες στερεάς κατάστασης (1A/30 VDC). Αναμετάδοση θέσης 4-20 mA |
| Υλικό στέγασης | Χρωματισμένο αλουμίνιο χαμηλού χαλκού (ASTM A360) |
|---|---|
| Βαθμολογία προστασίας | IP66 / NEMA 4x |
| Βάρος | 2 κιλά (4.5 λίβρες) |
| Ισχύς/Σήμα εισόδου | 3,2-24 mA; Συμμόρφωση: 9 VDC στα 20 mA, 11 VDC στα 4 mA |
| Προαιρετικές εξόδους | Δύο διακόπτες στερεάς κατάστασης (1A/30 VDC). Αναμετάδοση θέσης 4-20 mA |
| Τροφοδοσία | Βρόχος που τροφοδοτείται από σήμα ελέγχου 4-20mA |
|---|---|
| Τάση φορτίων | 11,0 VDC σε 20 mA DC / 10,0 VDC σε 4 mA DC |
| Ενεργός τύπος | Μονό ή διπλό |
| Μέσο ανεφοδιασμού | Αέρας ή άζωτο |
| Digital Communicatin | HART 7 |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΣΟΔΟΥ | 400 Wmax/20 mA |
|---|---|
| Φορείς έγκρισης | Εγγενώς ασφαλές CCC |
| Βάρος | 1,7 κιλά (3,7 λίβρες) |
| Χαρακτηριστικά κραδασμών 2G στα 5 έως 400 Hz | 2G στα 5 έως 400 Hz |
| Εισαγωγή | Επικοινωνία HART 4 έως 20 mA |
| Τροφοδοτικό | Δύο σύρματα, 4-20 mA, 10,0 VDC συν απώλειες γραμμής |
|---|---|
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20 mA |
| Τεχνολογία συμμόρφωσης | 10 έως 32 VDC @ 20 mA |
| Αποτελεσματική Αντίσταση | 500 Ω @ 20 mA Τυπικό |
| Διαβιβάσεις | Πρωτόκολλο HART (μόνο Logix 382X-) |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
|---|---|
| Διεπαφή δεδομένων | Ενσύρματο |
| Διάγνωση | Ναί |
| Σήμα εισόδου | Ηλεκτρικός |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Εισαγωγή SignalProtocol | Αναλογικό σήμα ελέγχου 4-20 mA DC |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 8-30 VDC (Τυπικό 24 VDC) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 80°C (Τυπική -20°C έως 80°C) |
| Τύπος τοποθέτησης | Γραμμικοί ή Πνευματικοί Ενεργοποιητές Τεταρτοστροφής |
| Επιλογή ανατροφοδότησης | Σχόλια θέσης 4-20 mA (Διαθέσιμο στο 3200MD-0G-00) |