| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Τύπος τοποθέτησης | Άμεση ή απομακρυσμένη τοποθέτηση σε περιστροφικές ή γραμμικές βαλβίδες ελέγχου |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART (Διευθυνσιοδοτούμενος απομακρυσμένος αισθητήρας αυτοκινητόδρομου) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Κατανάλωση αέρα | Περίπου 0,4 kg/h (στα 1,4 bar) |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Τύπος | Ηλεκτρο πνευματικό Positioner βαλβίδων |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA αναλογικό |
| Πιστοποιήσεις ασφάλειας | ΜΗΔΕΝ |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αριθμό μοντέλου | SVI1000 |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Communication Platform | HART |
|---|---|
| Type | Digital Valve Positioner |
| Supply pressure | 20 - 100 Psi (1.4 – 7 Bar) |
| Warranty | 1 Year |
| Shell material | Industrial Aluminum Housing |
| Min./ max.current | Min./ max.current |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα | Sup = 1,4 ~ 6 bar |
| Κλάση προστασίας | IP66 |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
| Πίεση παροχής αέρα | 1.4 - 7.0 bar (20 - 100 psi) |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA αναλογικό |
| Τύπος στερέωσης | Εφοδιασμός με κινητήρα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αριθμό μοντέλου | 3582i |
| Όνομα προϊόντος | NELES ND7000 έξυπνος ελεγκτής βαλβίδων |
|---|---|
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Διάγνωση | Ναί |
| Κλάση προστασίας | IP66 |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Συσκευές | Σολενοειδή βαλβίδα |
|---|---|
| Δύναμη | 0.2-2.2KW |
| Σχεδιασμός σώματος | Σύντομο πρότυπο |
| εύρος ελέγχου | 0-100% |
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή θερμοκρασία |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέριο πετρελαίου |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -40 ° +85 ° |
| Μονόβαρος | 3 κιλά |
| Υποτύπος | Ψηφιακό |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |