| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Μέσα προμήθειας | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Έλεγχος διαδικασιών | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Μέγεθος | 1/4 NPT |
|---|---|
| Γωνία ανοίγματος | 24 έως 100° |
| γκάμα εργασίας | -10 έως +114% |
| Δυναμικό | 24VDC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Όπως απαιτείται |
| Αριθμό μοντέλου | Tzidc-200 |
|---|---|
| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58°F σε 200°F (- 50°C σε 93°C) |
| Σχετική υγρασία | 10 σε 90% non-condensing |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Καμία επίδραση 2 kV |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Δομικός σχεδιασμός | ψηφιακός, ηλεκτροπνευματικός ρυθμιστής θέσης |
| Τρόπος λειτουργίας | Μονοπραξία, διπλή δράση |
| Θέση τοποθέτησης | Κάθε |
| Ρύθμιση επιλογών | Μέσω οθόνης και κουμπιών |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Πίεση εισαγωγής | 1.4-6 μπάρα 20-90 Psi |
| Πνευματική λειτουργία | Μονόδραμα Διπλόδραμα |
| Αριθμό μοντέλου | SRI990 |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA αναλογικό |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 3582i |
| Τύπος στερέωσης | Εφοδιασμός με κινητήρα |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Πιστοποιήσεις ασφάλειας | ΜΗΔΕΝ |
| Input signal | 4~20mA DC |
|---|---|
| Air supply interface | P(NPT) 1/4 |
| Protection rating | IP66 |
| Air consumption | Less than 2.5 LPM (Supply pressure = 0.14 MPa) |
| Input pressure range | 0.14-0.7 MPa |
| Σήμα - επικοινωνία | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ 7 άνω των 4-20mA |
|---|---|
| Διάγνωση | Positioner Diagnostics/Advanced Diagnostics/Online Diagnostics Valve |
| Κατασκευή / Υλικά | Περίβλημα αλουμινίου χωρίς χαλκό/Προαιρετικό περίβλημα 316SS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C σε +85°C |
| Πνευματική δράση | Single Acting, Fail safe /Περιστροφικό και γραμμικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από χαρτόνι + προστασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500 μονάδες ετησίως |
| Τόπος καταγωγής | Ηνωμένες Πολιτείες |